Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maxi a...

jego eks odbija mi meza, co mam robic !

Polecane posty

Gość maxi a...

zaczelo sie w sylwestra :( tak sie zlozylo ze bylismy na imprezie na duzym balu i... maz jakby zobaczyl ducha, wsrod tylu ludzi zobaczyl swoja ex, z ktora byl przede mna, co wiecej, byl bardzo zakochany, planowali przyszlosc, ale poszedl do woja i ona go zdradzila, zerwali, ale wiem ze byli blisko,on potem wyjechala gdzies za granice, jak mi na poczatku opowiadal (etap przyjazni) ze byla dobra w lozku itp itd my juz jestesmy dosc dlugo po slubie, mamy dziecko, no nic, na tej imprezie, zamienili pare slow, ja udawalam ze nie tego nie widze, ale po 24 jak juz byl moj maz wstawiony (ona tez zreszta) przy zyczeniach bardzo dlugo ze soba rozmawiali ona sie tulila, ale ja wparowalam i uciekla, moj juz potem byl markotny, a ja juz tak wsciekla ze chcialam wracac, ale moj facet nie chcial, i jakos przetrwalam do konca a w nowy rok sie zaczelo, smsy, jakies telefony, no nic mysle pewno ktos ze znajomych, wczoraj to samo ! nie wytrzymalam wyrwalam mu telefon a tam smsy od niej, ze nie moze przestac myslec, i ze tylko jego kochala najbardziej, wkurwilam sie zaczelam krzyczec po co dawal jej numer itp, maz niby powiedzial ze nie robi to na nim wrazenia i kocha mnie i dziecko, a tamta to przeszlosc, niby mu ufam i wierze, ale jak kazalam mu odpisac zeby sie odpierdolila to tego nie zrobil, mam dylemat, ta cipa ma jego numer, widze ze jest zdesperowana, byla z gosciem, na sylwku, ale to nic powaznego niby, boze a tak bylo pieknie dzis moj maz w pracy nawet nie mam ochoty dzwonic do niego, ja w domu z dzieckiem bo chore, co ma zrobic ? wyrwac mu znow tel i oddzwonic do niej besztajac ja, widze ze W...jest taki inny od tej imprezy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×