Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

łasica87

CHŁOPAK Z SYMPATII

Polecane posty

Kurcze musze sie wygadać.Kiedyś z nudów przeglądałam chłopaków na sympatii.Jeden mi się spodobał.Specjalnie dla niego po kilku tygodniach zastanawiania się założyłam konto.Wykupiłam ten smieszny abonament.Napisałam do niego wiadomość ,coś w stylu ze tajemniczy jest bo niema żadnego swojego opisu ani też opisu wymarzonego partnera.No i nie odpisał nic :/ Kurde inni piszą,puszczają oczka a mi na tym gościu ''zależało'' i poznaniu go. Kurde no....po hooj to konto mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda misia
Witam - droga autorko - ja również jestem w momencie niezłej zabawy na tym Portalu - mam brnie jak nigdy.... hi, hi,,,, nie przejmuj się jednym gościem, ponoc te zdjęcia nie maje nic wspólnego z rzeczywistością... norma... baw się tym, tylko uważaj na jakiś dewiantów :-) :-) .. nie podawaj swoich osobistych danych - adresu, telefonu, dokładnego miejsca pracy czy miejsca zamieszkania... ja nawet niew kleiłam fotki... - przezorny zawsze ubezpieczony! nie bierz tego zbyt poważnie - nie wiadomo na kogo można trafic... :-) :-) pozdrawiam.... daj znac co dalej....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan i wladca x2
nie macie co pokazać to się nie logujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan i wladca x2
same przeciętniary na tych śmiesznych portalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda misia
koleś - pan i władca x2 - nie prowokuj, bo się pchasz do gipsu.... :-) :-0 nie musisz czytac tego... a tym bardziej komentowac... każdy może swoje zdanie wyrazic i uszanuj to.... pewnie coś masz ze swoim "panem i władcą" nie w porządku, że tak reagujesz... i że musisz go powiększac x2 - poluźnij rajtuzy.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda misia jesteś the best.Życze Ci abyś znalazła czy to na tym śmiesznym portalu czy gdzieś indziej wielką miłość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda misia
Dzięki łasiczko...:-) właśnie z jednym konwersuję..... polecam wszystkim.... :-) :-) :-) koleś myśli że jak może wszystko wypisywac, to jest "Brucem Wszechmogącym".... ciekawe czemu czyta typowo babskie portale? :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie co taki amant robi na babskim forum? Powinien być przecież rozchwytywany przez stado pięknych lasek.heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda misia
Niech się buja - Cwaniaczek Warszawski...:-) :-) :-) nie może inaczej pogadac z laskami - to tu nam nasze piękne i jędrne dupki zawraca... :-) :-) szkoda gadania na drania.. o! nawet nie czuję jak mi się rymuje... buźka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze wątpiłam w internetowe znajomości,aż sie sama dziwie że złamałam się i próbuje tak znależć kogoś bliskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łasica nie przejmuj sie bo to że byl fajny na zdjęciu nie znaczy ze był taki w rzeczywistości.Sympatia ma to do siebie ze niestety duzo facetow tam ma słomiany zapał i najpierw pisza a póżniej sobie odpuszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapp
iel kosztuje abobnament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede więcej pisać ani podawać jkiś namiarów.Nie bede sę narzucać No bez przesady żeby nie miał abonamentu.To jak tam funkcjonuje??? Ogląda sobie tylko dziewczyny i nie zagaduje do żadnej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda misia
Witam ponownie - tak późno bo dopiero skończyłam "konwersy" z moim z Sympatii. :-) :-) no na razie ja się bawię świetnie... i nie nim tylko z nim.... On mnie "wychaczył" bo miasto to samo.. dużo już o nim wiem, właściwie wszystko.. łącznie z kilkoma zdjęciami, które sam przysyła :-) no i pali się w blokach, żebyśmy się spotkali osobiście.... a ja... się delektuję, kokietuję, prowokuję, zaczepiam i takie tam inne .... ckliwości..... A On cały wrze... hi,hi,hi,,,,,,,,, zobaczę co dalej, bo jeszcze paru z mojego miasta pisze do mnie, ale tylko z nim gadam na GG... mam coraz większą ochotę na spotkanie, no ale muszę byc rozsądna- może to jakiś gwałciciel, świr, wąsaty sąsiad- zbok w białym, siateczkowym.. ble, ble... podkoszulku i piwskiem w ręku, czy inny seryjny morderca, na zlecenie ...:-) zobaczymy co z tego wyjdzie.. będziemy w kontakcie..... buziole na noc przesyłam....pa.....:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej z macejowa
ruda misia-A o czym piszecie?Jak cię poderwał że tylko z nim piszesz itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 15:35 łasica87 Kurcze musze sie wygadać.Kiedyś z nudów przeglądałam chłopaków na sympatii.Jeden mi się spodobał.Specjalnie dla niego po kilku tygodniach zastanawiania się założyłam konto.Wykupiłam ten smieszny abonament.Napisałam do niego wiadomość ,coś w stylu ze tajemniczy jest bo niema żadnego swojego opisu ani też opisu wymarzonego partnera.No i nie odpisał nic :/ Kurde inni piszą,puszczają oczka a mi na tym gościu ''zależało'' i poznaniu go. Kurde no....po hooj to konto mi tam." Nie kazdy może odpisywać-np. ja nie mogę:P.Ciemnoto wyślij mu nazwę emaila na wszelki wypadek:P.A napisz dokładnie kiedy i gdzie sie urodziłaś to coś bym sprawdził:classic_cool:.Może po prostu do niego nie pasujesz:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda misia
Drogi Macieju z Maciejowa 🖐️ - piszemy o wszystkim i o niczym - trochę zabawnie, czasami bardzo poważnie... jest fajnie... o pracy, swoich emocjach i odczuciach.. co do konkretnych sytuacji... o muzyce.... pasjach.... wszystkim co nam do głowy przychodzi...troszkę się podroczymy :-) :-) :-) o życiu po prostu.... na mnie to działa niesamowicie ... poprawia mi samoocenę która ostatnio była mocno nadszarpnięta... :-) :-) :-) A z nim piszę na GG bo jak pisaliśmy tam- na Portalu to było więcej zamieszania i dłużej wszystko szło..... On poprosił o nr GG a przecież to tylko numerki i wymyślony pseudonim..:-) :-) - nie przypisany do żadnych konkretnych danych osobowych... to jest dla mnie w miarę bezpieczne...... zobaczymy jak to będzie..... teraz piszę z jeszcze jednym .. :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznajesz zycie , na sympati s anie tylko atcy co chca poznac,ale tak jak na fotce, chca dowartosciowac swoj wyglad, albo co tam,,,daj na luzik, pochopnie wychodzisz szczesciu na przod, jak facet szuka kobiety na sympati to ma wykupiony abonament,inaczej to tylko sie bawi teraz juz wiesz,NAUKA KOSZTUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowy napój
Wtrące tylko słowko, że swojego przyszłego męża (za pół roku ślub) poznałam właśnie na Sympatii :) Nie był to pierwszy facet z Sympatii, z którym pisałam czy też spotkałam się i myślę, że nie ma sensu zrażać się kilkoma niepowodzeniami. Jeśli chodzi o kilka pierwszych znajomości, to albo ja odpuszczałam, albo oni, a z obecnym (oboje spasowaliśmy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda misia
Zgadzam się z nalewka-babuni 🖐️ - jak ktoś podchodzi poważnie i chcę kogoś poznac to ma abonament - inaczej to zwykły przeciętniak co to sobie chce popatrzec.. no i pewnie jak by się dało to skorzystac... nie podchodź - droga autorka - do tego zbyt poważnie.... poczekaj, nie myśl ze to jedyna alternatywa... w necie można pisac wszystko, obiecywac, żeby tylko jakaś "naiwniara" uwierzyła..... Trzeba korzystac, i to intensywnie z mózgu.. :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_sympatyczna
mój profil ginie w tłumie, nikt mnie nie zaczepia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za bardzo nie wierze w internetowe znajomości ale jestem strasznie samotna i tak jakoś wyszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wierze w internetowe znajomości ale strasznie czuje sie samotna i tak jakoś wyszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×