Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

No cóż takie czasy nastały :o Wczoraj wypadek był w Warszawie nie wiem czy słyszałaś ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że już nie grają ale cóż kazdy z nich poszedł swoją drogą :) Lubiłem też Spicer Girls :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak o tym autobusie :( A pomyślec że ja wczoraj też takim autobusem jechałem :(:( To dobrze że nikt nie zginął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale podobno jakiś 16 latek ma złamany kregosłup, sporo ludzi jest rannych :9 Teraz sprawdzają czyn kierowca zasłabł czy popełnił jakiś błąd :o Wypadki chodzą po ludziach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słuchałam dobrze wiadomości , szkoda tego chłopaka , szok najbardziej :( Tylko żeby nie był sparaliżowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wyjdzie z tego :( Możliwe ze WWE przyjedzie do Polski :D W czwartek ma być spotkanie w Warszawie z Sheamusem, zawodnikiem WWE oto on :) http://www.youtube.com/watch?v=7FY9lyfISaY Ma rpomować podobno gale ktora ma sie odbyć w Polsce pod koniec roku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli wszystko dobrze pojdzie to ide na to spotkanie z moim kumplem bo tez lubi Wrestling :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co z tego co slyszalem to bilety na miejsca pod samym ringiem moga kosztowac nawet 700 zl :) Ale jak juz na 100% bedzie potwiedzenie ze strony WWE to zbieram kase :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie ma sie co martwic, jeszcze duzo czasu wiec moze sie wszystko zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Undertakera nie bedzie pewnie, kuruje sie do swojej prawdopodobnie ostatniej walki w karierze na WM28 i wraca do WWE dopiero przed WrestleMania czyli jakos pod koniec marca 2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale będą inni . Ja śmiałabym się jakby i on przyjechał . A Tobie radochę zrobiłby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wiem czy bede, bo jesli sie nawet odbedzie to podbno w Gdańsku na tym nowym stadionie Baltic Arena, ale mowie duzo czasu zostalo i jeszcze sie tak abytnio tym że tak brzydko powiem nie podniecam, wole poczekac na 100% info w tej sprawie. Zreszta zobacze co powie Sheamus w czwartek w tej sprawie :) To moglibysmy wtedy zrobic spotkanie Kafeterii :D:D Doskonały moment :) ale z tego co wiem to mało kto sie interesuje Wrestligiem na kafe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem chyba jedyna co tym sportem się interesuję z dziewczyn oczywiście :) Możemy sobie niekiedy porozmawiac o nich , jak chcesz:) Tylko nie mam takich wiadomości jak ty , duzo wiem przez to co piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie być na bierząco :) Zresztą ogladam dużo walk z Ery Attitude, WCW czy czasami TNA i starego WWE/WWF i uwazam ze byly o wiele lepsze niz dzisiejsze :) Ale cóż "Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mówią kumple że zaraziłem ich tym sportem :) Zresztą moja siostra cioteczna tez sie zaczela tym interesowac, oczywiscie nie tak jak ja ale zawsze mozna troche pogadac i wymienic sie pogladami :D To ciesze sie ze na Ciebie trafilem. przynajmniej wiem ze ktos kuma o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzieciństwie chciałam zostać pielęgniarką... myślę, że się spełni hehe ;> !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ja wiem czy mozna tego zazdoroscic, poprostu to lubie i sie tym interesuje :) Jeden interesuje sie tym a drugi tamtym, kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciusia90 Witaj :) A czemu by miało sie nie spełnić :) Jak szczesciu dopomożesz to marzenie napewno sie spelni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×