Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Jestem! Żadnego uszczerbku na swoim zdrowiu nie zaznałam:classic_cool: P.S. Mieszkam w bloku całe życie, ale zawsze marzyło mi się zamieszkać w domku z ogródkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Mary że jesteś cała i zdrowa :) I jak fajnie sie śmigało ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Sebastos nie podmucha, chociaż pewnie i bez uszczerbku by to z chęcią zrobił:P a ja tak śpie do bani bo myśle o czymś ciągle, a jak myśle to nie moge spać:o i tak na okrągło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdybym mógł to bym wyjął mózg i go z powrotem wkladal kiedy bedzie potrzebny :) Ja za duzo mysle przed snem a potem mi sie glupoty snia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnie;) Tak, myślę że Sebek dmuchał by i bez tego:P Rozmyślanie przed snem to także moja specjalność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w nocy to wstawalem jakos ze trzy razy a przerywany sen to najgorsze co moze byc, pozniej sieczuje taki zmeczony i robity :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o wstawaniu w nocy nic nie powiem, bo w nocy nie śpie nawet jakbym chciała to nie moge:o zasypiam rano dopiero;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to tez nie lubie cieplej poduszki i koldry, no poprostu czasami nie da sie zasnac wiec przekrecam je na druga strone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Fantazja :) Dzieki że wpadłaś i do nastepnego :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batmanforeverms
ja batmanem, supermenem, zolwiem ninja, ernim, kaggajwerem, jeszce wczesej policjantem, pilkarzem to przec cale zycie ale dalem dupy, potem informastykiem ale mi sie odwidziala taka praca i teraz mysle albo zostac najemca u arabow albo pilotem i zwiedzac swiat innego wyjscia na zycie juz ne widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×