Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Witaj Fantazjo :) Było by okej gdybym przed chwilą nie spotkał mojego anioła :O a tak ogolnie to spoko, ładna pogoda takze nie jest źle :) A co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jakoś tak nic nadzwyczajnego się nie dzieje, nuda, nuda i jeszcze raz nuda:classic_cool: a Ty do tej dziewczyny to kiedy w ogóle zamierzasz zagadać co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nigdy i dam sobie spokoj bo to nie ma zwyczajnie sensu poprostu, jestem za słaby by do Niej zagadac i nawet sie nie łudze że bedzie inaczej :o Ehh...wczoraj to było gorąco, dobrze że dzisiaj przynajmniej bylo chlodniej bo bylo mozna wyrobic w pracy bo tak bym chyba sie rozplynal :D Po pracy albo rowerek albo spotkania z kumplami na pilce noznej takze żyć nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za Każdym razem jak ją widze to mam chec w cos jebnac, hmm widzialem ja wlasnie niedawno jak od braciaka wracalem z siostra i nawet ona mnie sie zapytala co jest, poprostu we mnie tak sie zagotowalo ze gdyby nie ten wiatr co wieje to bym sie spalil albo wybuchl i przykopal w pierwszy lepszy słup lub brame, moze to jest nienormalne ale jestem poprostu delikatnie mówiać zły na samego siebie :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman nic nie dam sobie spokój, tylko działaj:classic_cool: a ja ostatnie dni to siedzę 24/24 w czterech ścianach i nie wiem co ze sobą zrobić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazjo to wpadaj do mnie :D A co Ja tak naprawde moge, ja sobie nie wyobrazam zebym od tak sobie do niej zagadal, co bym mogl powiedziec chyba tylko to ze jestem kretynem to by miala przynajmniej ubaw a ja bym juz sie wtedy pograzyl totalnie i bym mial swiety anielski spokoj :o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to zaraz wyruszam:classic_cool: zanim jeszcze nic nie wypiłam, od pół godziny zabieram się do wypicia jednego niewielkiego drinka i nie daje rady:D a Deadman przede wszystkim to się przełam żeby podejść do niej a potem to już jakoś to pójdzie, jakaś tam krótka rozmowa chociaż na początek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jestem tak wkurwiony jak cholera :O:O Mi naprawde zalezy ale nie mam na tyle sily i odwagi aby to jakos zaczac to znaczy zagadac itp To zapraszam serdecznie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to już się zbieram:classic_cool: może osobiście Ci przemówię do rozsądku żebyś spróbował z tą dziewczyną, jak nie spróbujesz to tylko będziesz żałował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe że ktoś powienien mnie pacnac porzadnie w łeb aby sie zmienił :) Kurcze a pomyslec że kiedys wogole nie nia nie zwracalem uwagi, ale kurcze spodobala mi sie nie wiem dlaczego moze przez to ze jeste taka niedostepna i widac ze niesmiala, zaczalem ja czesciej jakos spotykac i masz rabnelo mnie jak cholera i mnie doluje to :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mary :) Fantazjo Ja Ciebie nie uderze choćbyś błagała :D A z jaka rzecza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×