Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Ja kiedyś byłem w Sanatorium w Rabce jak miałem no nie wiem jakieś 6-7 lat coś takiego. Do tej pory lubie ogladać zdjecia z tamtego okresu, byłem jeszcze taki piekny i młody :D Najbardziej co mi utkwiło w pamieci to plac zabaw i karuzele i jeszcze jak do Wiewiórek wołałem "basia, basia" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:D Mój brat leżał w tym sanatorium...pojechałam go odwiedzić na jeden dzień, ale akurat była mgła i nic nie było widać. Pamiętam te wiewiórki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja góry wole bardziej niż morze :) Kiedyś chciałbym też wyjechać zagranice naprzykład do Hiszpanii lub do Skandynawii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie wiem co wolę, póki co uwielbiam morze, ale może kiedyś mi się odmieni:) A za granicę to chciałabym jechać do Włoszech konkretniej do Toskanii, bądż właśnie na Skandynawię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem kiedyś okazje jechać do Włoch ale jakoś tak sie złożyło że nie pojechałem, to była taka wycieczka szkolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiadomo, najlepiej jechać samemu na własny koszt i reke bo nie musisz łazić w grupie tylko sam zwiedzasz co chcesz i kiedy chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, mi się nie podobają takie zorganizowane wycieczki, pomimo tego że dużo się zwiedza, co lubię, to wolałabym to robić w swoim tempie i tak jak ja chcę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przynajmniej nikt Tobie nie gada za uchem żebyś była cicho, uważała co przewodnik mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz co ta całodniowa że tak powiem wycieczka przydała mi sie :) Wiele rzeczy przemyślałem i wydaje mi sie że zrozumiałem że może nie warto sie tak wszystkim przejmować tylko robić poprostu swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że doszedłeś do dobrych wniosków i obyś się ich trzymał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie aby już wiecej sie niepotrzebnie nie dołować i wmawiać sobie głupoty bo tym nic nie zyskam :) Poprostu starać sie w pewnym stopniu zmieniac to co mi nie pasuje a reszte pozostawić losowi :) Wkońcu nie wszystko jest odemnie zależne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkońcu po to mam taką stopkę ustawioną że "Żaden grób nie jest w stanie zatrzymać mojego ciała" aby mnie jeszcze bardziej napedzała do pozytywnego myślenia :) Oczywiście grób to w tym przypadku przenośnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I takie podejście mi się podoba, muszę trochę od Ciebie chyba tej pozytywnej energii zabrać dla siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezmę troszkę, żeby Tobie za dużo nie ubyło:) i uciekam już spać, dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie produkować dużo takiej energii abyś też mogła skorzystać :D Dobranoc i Miłych Snów 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczy znajomy
Mary🌼i zyczenia wszystkiego dobrego na nowy tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczy znajomy
i cale mnostwo dobrej energii 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje pięknie Tajemniczy:) A energii w tym tygodniu przyda się sporo;) Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×