Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

U mnie szkoda gadać ale mniejsza z tym :o A jak na uczelni, pozaliczałaś to co miałaś do zaliczenia ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę że oboje nie mamy dziś za dobrego nastroju. Jeszcze 5 przedmiotów m zostało, póki co zaliczam wszystko, ale moje ambicje maleją z każdym kolejnym dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nawet nie chodzi o humor tylko powolne oswajanie sie z rzeczywistościa :o Czemu maleja ? Zaliczenia nie idą tak jak byś Chciała ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rzeczywistością chyba nigdy do końca nie da się oswoić, bo przeważnie nie jest ona taka jakbyśmy chcieli. W sumie idą mi nawet dobrze, ale nie ciepię tego uczucia bycia gorszą od innych, a tak się właśnie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz racje ale przynajmniej można robić dobrą mine do złej gry :o W sumie to mi sie staje powoli wszystko obojetne :o Ehh z kad Ja to znam, jak chodziłem do szkoły to czesto to przezywalem ale cóż dokladnie teraz tak samo sie czuje :( To pewnie sie sporo uczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra mina do złej gry to moja specjalność:O Tu nie o chodzi o samą szkołę, bo ja we wszystkim się tak czuję. Właściwie teraz nie, bo czy się uczę czy nie to i tak tak samo wychodzi:O W poniedziałek mam egzamin a przedmiot jest tak głupi że nic do mnie nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie tyle co jestem gorszy od innych ale dziwny przynajmniej tak ja to widze ale cóż taki juz sie urodziłem i taki umre :( Zmieniac mi sie nic nie chce bo to nie ma sensu oszukiwac samego siebie, jedynie co to moge sie usmiechac do wszystkich i mówić że u mnie jest zajebiście i żyje mi sie bardzo dobrze bo przynajmniej unikne zbednych pytan a pozatym pomocy nie szukam u nikogo bo tak czy siak jesli sam siebie nie zaakceptuje i nie pomoge to nikt nie jest w stanie tego zrobic, nawet sam Pan Bóg bo wkońcu mnie takiego stworzyl :O:) A wychodzisz przynajmniej na świeże powietrze, rowerek lub spacerek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana tu nic nie pomoże, bo wtedy nie będziesz sobą. Ja też mam problem z zaakceptowaniem siebie, ale taka już jestem inna nie będę, mogę pracować nad pewnymi rzeczami, ale nie stanę się innym człowiekiem. Nie bardzo, dziś praktycznie cały dzień w domu spędziłam. Szczerze powiedziawszy to mam takie momenty że tylko bym w łóżku leżała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jutro cały dzień przeleże w łóżku bo nie mam gdzie i po co wychodzić no chyba że na malutki rajdzik po miescie i to wszystko :) :o Wczoraj to już wogóle miałem głupie myśli aż wstyd mi za to :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to potrzebuje się porządnie wyspać, może to m pomoże choć trochę. Już którąś noc z rzędu mam jakieś dziwne sny:O To co to za głupie myśli były jeśli to nie tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfsfghfgdgha
Deadman, masz fobię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dead, ja już uciekam, bo spać mi się chce. Zapewne będę jutro. Trzymaj się, dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też chyba porządny sen by sie przydał :) Tak sobie myslem co by bylo gdyby mnie nie bylo :O Czy by ktos tesknil i powspominal mnie, ehh wiem że to głupie ale juz czasami z tego wszystkiego takie bzdury mi przychdza na mysl a moze sprawdzic co by stało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Mary, fajnie że wpadłaś 🌼 adfsfghfgdgha Witam :) Nie nie mam fobi tylko czasami mi sie wszystkiego odechciewa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfsfghfgdgha
Ja mam często tak samo, właśnie przez fobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×