Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Mi Ciebie również:)👄w policzek:D Czy u Ciebie emotki na kafe też są takie rozmazane lekko? Czy to tylko mi na oczy pada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic bo dostałem nerwicy i nie
Chciałem być piratem, ale nie kompterowym, budowałem nawet statek z bratem waląc młotkiem w podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż sie zaczerwieniłem :D:D:D U mnie wszystko w porzadku z emotkami, hmmm moze cos z ekranem sie u Ciebie dzieje, piksele czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic bo dostałem nerwicy i nie Witaj :) Hehe ciekawe marzenie, bardzo oryginalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic bo dostałem nerwicy i nie
Cześć Deadman, z marzenia zostało to, że lubię filmy o piratch, teraz interesuje się polityką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę właśnie te poliki różowe:D Nie no wszystko inne jest wyraźne, tylko te emotki jakieś takie niewyraźne, rutinoscorbin muszę im zapodać chyba:D:P A propos kolegi wyżej...przypomniało mi się jak byłam mała i bawiłam się z bratem w zabawę pod tytułem 'kapitan iglo':D Na tapczanie ustawialiśmy krzesła, przykrywaliśmy je kocem, braliśmy moje hula-hop które było sterem i udawaliśmy że płyniemy statkiem:D To były czasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic bo dostałem nerwicy i nie --- To i tak fajnie :) Polityka powiadasz hmmm też dosyć ciekawy wybór w sumie ja tak samo co nieco sie tym interesuje ale tylko w teorii bo w praktyce nie jestem ani żadnym posłem ani żadnym radnym itp i w sumie nie mam jakoś takich zamiarów aby zrobić kariere polityczna tym bardziej że tego mamy pod dostatkiem w TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic bo dostałem nerwicy i nie
Potm zaczęły się czasy szkolne i gdzieś ta beztroska umknęła. Teraz już z takich małych rzeczy nie potrafię się cieszyć. Wszystko się zminiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic bo dostałem nerwicy i nie
Nie interesuję się tym co pokazują w TV, to w większości cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś też chciałem być kierowcą autobusu, pamietam jak wskakiwaliśmy cała gromadą dzieciaków na drzewo, jeden był kierowcą a reszta to byli pasażerowie zreszta na rowerze jak jezdzilem to stawałem przy kilku bramach i wyobrażałem sobie że to przystanki autobusowe albo taki autobus sie tworzyło z krzeseł w domu :D:D W piratów też sie bawiłem i praktycznie zawsze byłem majtkiem :):o Raz sie zdarzyło że byłem kapitanem bo mnie awansowali ponieważ poprzedniego zjadły krokodyle a ja za swoje zaslugi w dbaniu o ład i porządek na statku dostałem takie wyróżnienie :):) To były zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic bo dostałem nerwicy i nie --- Cyrk to mało powiedziane ale przynajmmniej można sie pośmiać :D No w sumie mi też tylko pozostały bardzo miłe wspomnienia bo teraz przecież nie bede sie bawić w takie rzeczy, za stary koń jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic bo dostałem nerwicy i nie
Teraz nie ma już we mnie chęci do zabawy, ale fajnie powspominać. Też się bawiłem w kierowce autobusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic bo dostałem nerwicy i nie
To co pokazują w tv mnie nie śmieszy, raczej denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic bo dostałem nerwicy i nie -- momentami ta cała polityka jest denerwujaca ale cóz my na to poradzimy wystarczy nam tylko sie na to patrzec bo wkoncu my tylko jestesmy im potrzebni podczas wyborów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic bo dostałem nerwicy i nie
No tak, fajnie by było gdyby powstała silna partia będąca dodatkowym wyborem, który mógłby coś znaczyć. Teraz pewnie albo PIS albo PO wygra i znowu to samo będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle że ludzie nie pozwolą aby PiS doszedł do władzy bo to by była katastrofa dla Polski, mimo że PO też sie według mnie że tak sie brzydko wyraże skundliło ale jeśli mam do wyboru PiS albo PO to już wole PO :) Ale fakt jest jeszcze jedna partia która może powalczyc i jest nia SLD ale musi sie mocno postarac aby głosy ludzi do siebie przyciagnac, nie mowie o PSL bo wiadomo oni wejda na bank i beda z kims rzadzic, ale szczerze to PSL to tak działa że gdzie ich zawieje tam ich powieje :o:) Ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic bo dostałem nerwicy i nie
SLD nie wygrab wyborów, bo ma bardzo ograniczony elektorat, w dużej mierze są to ludzie młodzi (nie chodzi o ograniczenie w sensie umysłowym :P tylko wiek), duża część ludzi zagłosuje na PO bo to małe zło. Być może będzie dalej rządzić z PSLEM, który zbiera część wiejskiego elektoratu (w tym pewnie niektórych ludzi, którzy kiedyś głosowali na SO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic bo dostałem nerwicy i nie
Idę spać, trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co jak tak dłużej człowiek na nich popatrzy i ich wszystkich posłucha tzn polityków to można dojść do wniosku że oni są wszyscy ograniczeni umysłowo :D No jeszcze sporo do wyborów także wszystko sie może zmienić tak samo jak z Obamą że po złapaniu Bin Ladena nagle jego notowania podkoczyły także myśle że kolejne miesiace beda decydujace i oczywiście mówie tutaj o ludziach którzy są niezdecydowaniu lub poprostu sie polityką nie interesują bo wiadomo że ten który ma swoich faworytów i tak tych upodobań nie zmieni tylko zagłosuje tak jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic bo dostałem nerwicy i nie --- Dobranoc i oczywiście zapraszam Ciebie abyś cześciej wpadał na topik jak będziesz miał ochote :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×