Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Hehe ale mnie to śmieszy, słyszeliście o złapaniu tego zbrodniarza wojennego Ratko Mladica :) Odroczyli proces bo podobno jest chory, dziwne Ci wszyscy zbrodniarze ktorych łapią są tak bardzo chorzy ze nie moga siedziec w wiezieniu tylko w szpitalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman ostatnio czytalem jakis artykul ze ponoc wymieraja wszystkie gwiazdy Wrestlingu czy jakos tak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Seba to prawda, ostatnio bardzo często umierają zawodnicy WWE czy innych organizacji :(:( Ostatnio właśnie zmarł Macho Man :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty za głupoty opowiadasz Seba, jak przez Ciebie i co ? Zostań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dead ma racje, głupotki opowiadasz, bo to nieprawda:) Milczałam, bo chciałam obejrzeć film do końca, a poza tym i tak pisaliście o temacie w którym zupełnie się nie orientuje:P Cześć Julka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem, zarzuć jakiś temat:) Ja niedługo niestety będę musiała się ulotnić spać, ale jeszcze jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj taa:P Ja akurat oglądam poniedziałkowy odcinek Majewskiego, bo nie miałam okazji obejrzeć, a byli moi ulubieni kabareciarze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie :(:(:( Z jakiś rok temu było z nim jakieś spotkanie i z ciekawosci na nie poszedłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym wiedział że go tak lubisz to bym wział dla Ciebie, nawet jego garderobe :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no bez przesady, co bym miała robić z tymi jego śmiesznymi ciuchami?:P Nie jestem taka długa jak on by w nich chodzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsadziłabyś je w jakąs gablote i byś miała na pamiatke :D Ja też nie jestem tak wysoki jak on ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×