Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Gość aloiz
Ja chciałam być chłopcem, ale na szczęście szybko mi przeszło, potem chciałam być żeńskim odpowiednikiem pana Smugi z serii książek Szklarskiego :) W każdym bądź razie kimś kto ma na drugie ADRENALINA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie bardzo ciesze że wygrał :) Mimo tego co niektorzy pisza i opowiadaja że kiedys byl menelem, pijakiem że był chamem itd itp dla mnie sie liczy teraz co jest i wg mnie jest super i przede wszystkim niczego nie udaje, ma swoj świat i tak naprawde wali go to co mowili Kuba i spolka bo on zna siebie i swoja wartosc i to widac takie jest moje zdanie, zreszta każdego w życiu moga spotkac klopoty, kazdy ma swoja historie i ludzie sie zmieniaja a najbardziej o jego przeszlosci szczkaja ci pseudo znawcy ktorzy go gnoja bo woleli Szpaka albo zwykli zazdrosnicy :):o Zreszta ludzie zawsze gadali, gadaja i beda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz zupełną rację. Powinni go oceniać za jego śpiew, a nie wyciągać wszystkie brudy z jego życia, bo to jego sprawa jaką ma przeszłość i nikomu nic do tego. Ważne jest tu i teraz, a moim zdaniem teraz jest genialnym wokalistą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh właśnie sie kończy ale super film ale zaraz bedzie jeszcze lepszy "Kogel Mogel" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam tak jednym okiem teraz:) Mówisz że zaraz kogel-mogel?:D Też na tvn?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już przełączyłam, ale całego nie obejrzę, bo muszę się wyspać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×