Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Gość Cos w tym stylu
Ja jako dziewczyna myslalam , ze sam wyjdziesz z jakas inicjatywa :) W koncu mozemy w trojke sie posuwac ......do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze jestem cichutka:) Czekam aż Ty coś napiszesz;) Jak Ci weekend minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeprzaszam że nie wyszedlem pierwszy z inicjatywa :(🌼 Mi weekend minal ogolnie dobrze, spotkalem Ją tylko ze byla z Bratem i Babcia :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie przepraszaj, nie masz za co👄 Szkoda, a ona Cię widziała? Wiesz, jeśli tak, to mogłeś chociaż się uśmiechnąć do niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szła druga strona ulicy i rozmawiala z bratem wiec nie mogla mnie widziec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwidoczniej los mi pokazuje abym sobie dal spokuj i coraz bardziej zaczynam w to wierzyc :O Sorry ze znowu smutam, to juz nudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas sobie to powtarzam nawet mam napisane na tablicy korkowej nad biurkiem motywujacy mnie cytat ale to nic nie daje, jestem za slaby, moze poprostu nie powienienem szukac na sile tylko zajac sie soba, a jak samo przyjdzie to sie cieszyc. Wiem glupotki pisze ale nic innego nie potrafie wymyslic, to takie pocieszenie tylko :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd mi za Siebie ze nie potrafie sobie z tym poradzic, prawdziwy facet powienien dzialac a nie czekac na gotowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktem jest że na siłę nie warto szukać miłości, bo przyniesie to odwrotny skutek, ale kiedy nadarzy się okazja by ją znaleźć to warto z niej skorzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko widzisz Mary moim głównym problemem i najgorszym jest nieśmiałość, bojaźń przed uczuciem, nie wiem możę to przez to że raz zostałem zraniony i nie chce drugi raz tego przeżywać. Wiem że nie można żyć w przeszłościa ale kurcze to jest silniejsze od człowieka. Mam 21 lat, nie mam dziewczyny dla wielu to moze byc smieszne czy wrecz zalosne i wiem ze wielu sie na mnie patrzy z pod byka, generalnie nie chce robic czegos tylko dlatego ze ktos cos powie, ale kurcze najbardziej boli jak widze szczesliwe zakochane pary lub moim kumpli z dziewczynami, to jest przykre bez wzgledu na to czy moge miec wyjebane na to czy nie :( Szczerze powiem ze poniekad im zazdroszcze bo maja dla kogo zyc, wiesz mozna powiedziec ze zyje sie dla siebie ale kurcze ile mozna zyc dla siebie i wolny czas poswiecac dla siebie nie chce tak, chcialbym sie do kogos przytulic czy nawet pocałować powiedzieć "Kocham" z odwzajemnieniem i byc poprostu szczesliwy z tego ze ktos mnie potrzebuje a ja mam sie na kim oprzec. Wiem mam przyjaciol na ktorych moge liczyc ale przyjaciele nigdy nie zastapia potrzeby Kochania kogos nawet jakby niewiadomo jak sie starali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×