Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Żelipapą Witaj :) Ja bardzo lubie ten serial, a szczegolnie glupoty Norka i pomysly Karolka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, stara Alinka byla najlepsza ;) bo ta druga taka malo smieszna i jakas taka dretwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam. :classic_cool: Pieśń strudzonego renifera, Rodzina patologiczna, Sierżant roku, Przepraszam Cię i tak bez końca. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja strasznie lubie odcinek "Bardzo Białe Boże Narodzenie" jak siedza tej chatce i Karol ma omamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nagrany ten odcinek na kasecie VHS :) Praktycznie codziennie sobie siadam przez kompem, robie kolacyjke i ogladam Miodowe Lata :) Te pozniej "Calkiem Nowe Lata Miodowe" juz nie byly tak smieszne a na dodatek to nagrywali bez obecnosci publicznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny jest odcinek jak Tadzik i Karol piszą piosenki. Ojeja jeja ile oleja. :classic_cool: A Nowych Miodowych Lat nie lubię, nie są śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten odcinek o ktorym piszesz to Copywriterzy :) Tez calkiem dobry odcienek ;) albo piosenka w stylu "Tu narazie dziobia ptaki ale bedzie Nagasaki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
w poszukiwaniu ciekawych tematów trafiłam do ciebie i utknęłam na dłużej, dzięki za "niodowe lata"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×