Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Humorek, w sumie dobrze, 4 dni wolnego takze jest oki, mozna troszku poszperac w necie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja tak tylko w skrócie, od 2 miesięcy mieszkam za granicą, przyjechałam do pl do domu kilka godzin temu jestem tu niecałe 3 tygodnie pakuje wszystkie swoje rzeczy i wyprowadzam się na stałe a poza tym to nuuuuuda:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli teraz Viva la France :D:D Szczerze to jest jedno z tych państw które bym chcial odwiedzic:) Na pierwszym miejscu jest Hiszpania :D Z cała rodzinka sie przeprowadzilas? Sorki że tak wypytuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze że zaczełaś samodzielne życie :) Życze Powodzenia 🌼;) No jesli bede tam akurat to wpadne do Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale po angielsku tez sie napewno dogadasz, bo chyba znasz go dobrze :) ale wiesz gdzie jak gdzie ale wsrod ludzi najlepiej sie nauczyl Francuskiego, wkoncu na codzien go slyszysz a taka metoda jest najlepsza :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no angielskim człowiek się jakoś ratuje;) ale za francuski się wezmę, nawet jak za jakiś czas wrócę z podkulonym ogonem do pl to nie zaszkodzi się poduczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezyki warto znac :) Sam intensywnie szlifuje jezyk angielski i troszku podczytuje slowka z innych jezykow :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prosze Bardzo, wlasnie po to go wrzucam, moze tez ktos skorzysta, sam go bardzo lubie :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×