Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Gość mikilll
Masz do napisania pracę? Nie masz weny do dokończenia licencjatu/ magisterki? Brakuje Ci czasu? Nie ma problemu! Nie zwlekaj! Dopiszę brakujące części, poprawię błędy merytoryczne i ortograficzne oraz interpunkcyjne. Możliwość zamówienia wiersza, recenzji, streszczenia, hasła reklamowego lub innego „trapiącego problemu. Nie jesteś humanistą, a dręczy Cię referat czy też prezentacja ? Twój promotor jest wymagający? Chętnie pomogę. Pomogę w napisaniu prac: - licencjackich, -inżynierskich, -magisterskich, -semestralnych, -projektów, - referatów, - prezentacji, - prac zaliczeniowych, - zadań z matematyki, fizyki, chemii, - i innych! # Prace pisane od samego początku do końca!!! # Możliwość zamówienia całych prac jak i również pojedynczych rozdziałów. # Oferuję także poprawę dyplomowych zgodnie z obowiązującymi standardami. # Gwarantuję poprawnie gramatycznie i merytorycznie teksty. Są one pisane na indywidualne zamówienie, nigdzie nie publikowane, oryginalne. # Jeśli klient prosi o poprawkę bądź ma uwagi do pracy zawsze są one wprowadzane bezpłatnie. Wieloletnie doświadczenie udowodniło, że sprawdzam się w tej kwestii bardzo dobrze. Mam na koncie rzeszę zadowolonych klientów. Pisząc Państwu pracę zajmuję się tylko nią. Potrzebuję na to od tygodnia do miesiąca czasu- w zależności od dostępności do danych bibliograficznych. Rzetelnie i bezproblemowo to moja dewiza. Ceny do uzgodnienia, w zależności od stopnia trudności, tematu, ilości stron i czasu realizacji. (Orientacyjnie ok. 15-16zł za stronę formatu a4). KONTAKT: mail: pomocwnauce2@o2.pl gg: 24835311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mary🌼 Co tam słychać ? Jak żyjesz ? nie powiem troche sie stesknilem za Tobą :) ale fajnie że wpadłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to wszystko po staremu, no może prawie wszystko;) Miło że ktoś tu tęskni za mną:D A co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w sumie tez po staremu, pracuje takze nie jest źle :) pewne rzeczy juz mam za soba a mianowicie sprawa z Tą dziewczyna o ktorej pisalem jesli pamietasz :O:) ale w sumie nie ma co sie zadreczac, trzeba isc do przodu takze :) Lubie z Tobą rozmawiac 🌼 ale dlugo juz nie rozmawialismy ze soba, myslalem ze wyjechalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie miałam zapytać jak tam sprawy ale nie chciałam być wścibska:) Ja z Tobą również;) Nie wyjechałam, chociaż bym chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam Uczelnia ? Już kolejny rok ? :) Teraz to juz pewnie masz mniej czasu na kafe i to wszystko ? ;) Jesien nastala, zimno na dworze ale ja i tak smigam na moim rowerku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, już ostatni:) teraz jeszcze póki co mam spokój, ale przyjdzie moment że trzeba będzie zacząć pisać pracę, o ile się zmobilizuję:D No tak, rower w użyciu przez 12 miesięcy w roku:D Właśnie, jesień nastała to i gardło zaczęło boleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje ze sie Tobie uda wszystko zaliczyc :):) Powodzenia Życze ;)🌼 No a jak taki Kierowca jak ja, żadna pogoda mu nie straszna :D Mnie tez cos chyba bierze, no coz urok tej pory, to wez cos moze na gardlo, mam nadzieje ze zdrowkiem tez bedzie okej bo jest bardzo wazne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje:) Zauważyłam, tylko tam ostrożnie;) A no, coś czuję że mnie porządnie rozłoży choroba, bo już mnie zatoki zaczynają boleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio jakis taki zmeczony jestem ale jeszcze jakos sie trzymam :):) Wiem wiem Mary ;) ostatnio tez jakos nie mam czasu ani ochoty na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiecznie śpiąca:D Zauważyłam na poprzedniej stronie że posty z kilkunastu dni. Mi jakoś nie chce się tu ostatnio pisać, jak już to czasem coś poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam duzo snu nie potrzebuje ;) Moze ta pora roku nie nastraja do posiadowek przed komputerem, czlowiek jakis taki rozbity, zreszta wczesnie wstaje rano wiec nie ma za bardzo czasu na dlugie siedzenie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ja powinnam zapaść w sen zimowy:D Może coś w tym jest;) Wiesz co ja już będę się zbierać, bo choróbsko rozkłada:( Miło było Cię spotkać i do następnego razu;)👄 Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że już uciekasz ale naprawde fajnie że wpadłaś, dobrze że wszystko u Ciebie oki :) Dobrej Nocy Tobie Życze i zapraszam serdecznie jak bedziesz miala czas i ochote na topik jak zwykle jestes mile widziana ;) 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×