Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Cały czas dmucham :D Wziąłem suszarke :D Przydałby sie ktoś do pomocy jak w tej bajce o rzepce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej taki co prąd daje coś w stylu takich jakie w Holandii są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wybieram się do przyjaciółki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w sumie nie wiem. moze do kumpla sie wybiore na mały sensik sportowy a poznym wieczorem bede siedziec na kafe albo porostu pojde spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dziś nie wrócę na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam fb i nk:P Masakra nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko grono ale rzadko z niego korzystam. Nie wiem mnie jakoś nie kręcą tego typu portale społecznościowe :) Eee tam masakra każdy korzysta lub wchodzi na takie strony jakie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam to pokasować, ale do nk mam jakiś sentyment, choć prawie nie korzystam, a na fb często żartuje z koleżanką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jak takiego typu portale nawet coś jak Kafeteria stają sie dla człowieka całym życiem i sie opiera tylko na nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką koleżanke która mi non stop opowiadała jak jeszcze do szkoły chodziliśmy o tym jak ona sie dobrze bawi na Facebooku, jacy tam sa fantastyczni ludzie i jakie imprezy itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi takie coś raczej nie grozi, choć nie powiem lubię sobie na kafe posiedzieć, ale tylko dlatego że można czasami z kimś fajnym pogadać, ale nie dostosowuje swojego życia do tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dokladnie mam tak samo, jak nie mam co innego do roboty do siedze na kafe ale tak żeby obsesyjnie tutaj przesiadywac to nie bo to by sie nudne zrobilo a nie lubie takiej monotonni, no ale tak wieczorkiem i jak jest wolna chwila w ciagu dnia to czemu nie, mozna tutaj naprawde czasami ciekawie pogadac i sie niesamowicie usmiac z co po niektorych :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co miałem zrobić chciała sie wygadac ale ktoregoś dnia już nie wytrzymałem i powiedziałem jej żeby sie zamnknęła ale potem ją przeprosiłem bo strzeliła focha ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary ja już zmykam, lece do kumpla tak jak Tobie wspominałem :) Papa i Miłego Wieczoru Tobie Życze🌼:) Witaj Koliberku :) Miłego Weekendu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje i wzajemnie Deadman:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Julka 🌼 To ciesze się że mogłem Tobie jakoś pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądasz sobie kreskówki . , mkój ulubiony Pędziwiatr, ale się bawiłam przy tych bajkach .. bip bip bip:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×