Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Gość a dziś będzie reksio?
dzięki Deadman:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena miał walke na WrestleManii 27 z The Mizem o pas WWE Championship i przegrał tą walkę ponieważ The Rock zainterweniował i The Miz przypiął Cene i obronił pas. Po WrestleManii na Monday Night Raw The Rock i Cena ustalili że bede ze soba walczyć i walka odbedzie sie podczas WrestleManii 28 ktora odbedzie sie w Miami 1 kwietnia 2012 a Sun Life Stadium :D Tydzień temu na gali Extreme Rules w walce Steel Cage Match Cena został mistrzem WWE pokonując w klatce The Miza(mistrza) i Johna Morrisona :) The Rock jest o gwiazda, ikona i legenda Wrestlingu WWF/WWE a szczegolnie tzw Ery Attitude podczas ktorej byly lepsze walki i ogolnie bylo lepiej, teraz jest tzw era PG czyli bez krwi i brutalnosci, wiecej ciosow jest markowanych :o The Rock takze wystapil w takich filmach jak np Król Scorpion czy Doom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne . Oglądałam te filmy i namyślałam się skąd znam jego . Dziekuję Deadman 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy Pomarańczko :D🖐️ Chciałbym aby kolejna ofiara Undertakera na WrestlaManii byl John Cena i żeby mu skopał dupsko ale jak wiadomo to juz nie jest mozliwe poniewaz Cena bedzie wlaczyl z The Rockiem. Nistety wszystko wskazuje na to że za rok podczas Wrestlamanii 28 Undertaker skonczy swoja kariere i mam nadzieje ze zejdzie jako niepokonany z wynikiem 20:0 bo nie przegral zadnej WresltleManii. Teraz ma kontuzje ktora doznal podczas WretleManii 27 zreszta znosili go nieprzytomnego z ringu :o:o:( Mam nadzieje ze wroci po to co do niego nalezy i pokaze wszystkim ze nikt mu nie dorowna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku Taker rywlizował z Triple H i go pokonał i mysle że na WM28 takze bedzie z nim walczyl, zreszta Triple H obiecał że poczeka na Takera :) Wydaje mi sie że Taker zakonczy kariere TripleH i swoja i to bedzie ogromne wydarzenie. Oni juz sa bardzo dlugo w tym biznesie i zrobili juz wszystko, WWE i dzisiejszy pro wrestling zawdziecza im swoja popularnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzieki Za Kofiego Kingstona :D Bardzo go lubie tzw Mister Boom. Teraz jest Mistrzem USA bo pokonał Sheamusa na Extreme Rules ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało zostało zawodnikow starszej generacji jedynie co to The Undertaker, Kane, Triple H, Chris Jericho, Christian reprezentuja ta generacje no i William Regal ale on juz nie walczy tylko jest menadzerem NXT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym mogl o Wrestlingu gadac i gadac ale nie chce Ciebie zanudzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje marzenie jest takie że chcialbym zobaczyc takie walki na zywo jak by przyjechalo WWE do Polski a takie bardzo bardzo to uscisnac dlon Undertakera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trzeba miec niestety wize :) Na WrestleManie gdybym pojechal to by bylo cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale może kiedyś sie uda i spełni sie moje marzenie :) A ty masz jakieś marzenie ? Jesli nie chcesz nie mow ja to szanuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie liczyłbym na nagłe zniesienie wiz dla Polaków :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim marzeniem jest wyjaz z polski na stałe gdzieś gdzie jest spokój , ciepło i mili ludzie dla siebie i dla każdego . Tylko takiego miejsca na świecie nie ma . Chyba że na bezludną wyspę wyjadę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co że też bym chciał w takie miejsce wyjechać tylko tak jak mówisz nie ma takiego miejsca...a bezludna wyspa hmmm dobry pomysł tylko że tak samemu tez nie jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i tak , musimy przebolec to . Nic na to nie poradzimy . Chyba że masz rodzinę tam i masz Wizę bez niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kanadzie mam tylko wujka no ale Kanada to nie USA :) Długo na kafe jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jakieśpoł roku na kafe, A co do wyjazdu , musiałbyś kogoś zabrać ze sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale wiadomo kontrola by była przed lotem wiec niektorzy by pewnie zostali wyeliminowani z lotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka Tobie już pewnie pomarańczki dały sie we znaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×