Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość "Basia"

Jak urządzić pokój 5 latka ?

Polecane posty

Gość "Basia"

Przeprowadzamy się do nowego domu. Syn będzie miał ładny pokój, doradźcie mi jak go fajnie urządzić ? Jeśli macie jakieś linki to poproszę. Brakuje mi pomysłu :( Jakie pokoje mają wasze pięciolatki? Gdzie dostanę jakieś fajne meble dla syna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem Lesiki paprykowe
karmisz odzywkami Gerber dziecko lub ktos znajomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja....................
Ja własnie koncze urzadzac pokój dla czterolatka. Kupiliśmy meble BRW o nazwie Lendi. Sa to meble systemowe i można sobie zestawiać różne elementy. Zdecydowaliśmy sie tez na biurko bo nie będę zmieniać mebli jak pójdzie do szkoły :) Meble fajnie sie prezentuja, na niektórych elementach jest front trawy. Do tego ma sofę w zielonym kolorze coby grało z meblami i dywanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Basia.
Alicja ja też już chcę kupić biurko dla syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja....................
Warto zainwestować w meble młodzieżowe bo tylko patrzeć jak nam synowie urosną! Mebli dziecinnych jest dużo takich do 8, 9 roku dziecka. Ale moim zdanie nie opłaca się ich kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem Lesiki paprykowe
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 17:02 Temat postu: Produkty GMO w Polsce Firmy, które produkują i rozprowadzają artykuły spożywcze GMO (bądź nie odpowiedziały na ankietę): Wedel, Danone, Gerber, Krakus, Yano, PEK, Tygryski, Constar, Agryf, La Siesta, Mazury, Ekodrob, Suwalskie Zakłady Drobiarskie, Animex Południe, Morliny, Zakłady Mięsne Mazury w Ełku, Zakłady Mięsne Mazury (Grupa Animex) Najbardziej szokująca dla mnie jest obecność firm takich, jak Gerber, Danone, Morliny i Krakus, które wydawałyby się najlepsze pod względem jakości produktów... Zwłaszcza Gerber, którego produktami karmione są przecież dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Basia.
Bardzo fajne są te Twoje meble :-) I już takie bardziej młodzieżowe,ale ja też stwierdziłam,że za 2-3 lata nie będę znowu mebli zmieniała dlatego nie ma co cofać dziecka w rozwoju i żadnych słodkich misiów na meblach nie chcę no chyba,że jako dekoracje ;-) Alicja które z tych części kupiliście i w sumie ile Was to wyniosło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Basia.
Oj nie zauważyłam pod meblami są ceny . Ale możesz napisać, które elementy wybrałaś do pokoju syna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja....................
Wybraliśmy: - szafę tą pojedynczą, jednodzwrziową i na niej jest trawa, -nastepnie regał na książki no i póki co zabawki (czyli puzzle, gry, misie itd), - komode z szufladami - obok stoi biurko z trawa na blacie :) - a nad nimi sa 3 półki wiszące : jedna pusta, druga w kolorze mebli a trzecia trawiasta i sa tak różnie zawieszone - i jescze mamy bieliźniarke to się chyba nazywa szafka wysoka. W razie potrzeby można będzie jeszcze coś dokupić. I to mi sie podoba, tak samo jak to że to ty decydujesz jakie chcesz mieć fronty i na czym i gdzie :) Jeszcze dodam że ma pomalowane dwie ściany na taki słoneczny kolor i dwie na taki ładny zielony. Meble sa na stronie słonecznej. Uff...ale się napisałam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja....................
Na podłodze ma taki dywanik( zprzewagą zielonego) z ulicami, domami i torami po których jeździ :) Pózniej kupi się cos może innego ale narazie niech ma namiastkę takiego zabawowego pokoiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Basia.
Fajnie, bardzo mi się podobają te meble :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Basia.
Dzień dobry, doradzi ktoś jeszcze ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek ma co prawda 1,5 roku ale tez niedawno robilismy pokoj i mamy meble z agaty model formula ..tez sa z biurkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Basia.
Imili możesz napisać które części kupiliście i ile Was to wyniosło. Bardzo ładne meble, na stronie producenta nie ma cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Basia.
Koniczynko Tobie też dziękuję za linka :-) Imili jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Basia.
Nic nie wyjdzie z tych mebli agata. Mąż powiedział,że za dziecinne dla 5latka i ma trochę racji . Ale te meble są ładne, pastelowe delikatne kolory mi podobały się te z dinozaurami ;-) Nic szukam dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Basia.
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Basia.
up :-) Kto doradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Basia.
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwólcie ze odświeże temat, to sama też teraz mam problem. Jakie stronki polecacie zeby odwiedzić jesli chodzi własnie o poszukiwanie fajnych mebelków dla dziecka- starszego bo to juz 9 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jesli ma to być naprawde dobra fototapeta, solidna ii do tego z naprawde bardzo dużym wyborem wzorów i kolorów to zajrzyjcie tutaj http://www.decomania.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama musze potwierdzić bo wybieralismy też do pokoju dziecka i salonu tapety na Decomanii i faktycznie jest w czym wybierac, takze na pewno polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden pewny w ktorym wiem ze jak cos kupie to zawsze bedzie to strzał w 10tke http://www.decomania.pl/ Jak czekaja Cie jakies zmieny w domu to jest to odpowiedni adres. No i teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam dla swojej 5 latki pokój młodzieżowy z małymi dodatkami dla małych dziewczynek tapeta która da się odkleic za dwwa lata nie będzie chciała bajek oglądać a remontu się nie da zrobić co dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor wpływa na nastrój. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór kolorów aranżując wnętrze. U dziecka w pewnym okresie precyzują się po woli jego zainteresowania i pasje. Warto zwrócić na to uwagę i przygotować coś co sprawi mu wielką radość :) Np. plakaty, grafitti z ulubioną postacią czy np. ściany w ulubionym kolorze. Dzieci mają czasem swoje ulubione barwy i wzory. A jak wybrać odpowiednie kolory? Są dwa sposoby łączenia barw: 1. Kontrastowo: np. aksamitny burgund/muślinowy turkus, czerwień flamenco/lawendowy welwet. 2. Komplementarnie: np. satynowy wrzos/batystowy fiolet, karmelowy zamsz/ odwaga. To nie takie trudne! Pamiętaj, że jasne kolory sprawdzą się idealnie przy małych, ciemnych pomieszczeniach, a ciemne i wyraziste przy większych, z lepszym dostępem do światła dziennego. A co powiesz na coś takiego? https://www.youtube.com/watch?v=1TQfRvy7Jb0 Może się zainspirujesz :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz widac ze fototapeta znowu powraca do łask i ze jednak to najlepszy wybór jesli chodzi o to jak zaaranżować miejsce w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×