Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nefrettete444

pieniądze a miłość...

Polecane posty

dziś otworzyły mi sie oczy, ze głupia wierzylam w szczera miłosc pozbawiona jakiejkolwiek kalkulacji;);) najgorsze to, ze mówi sie, ze kobiety za kase potrafią pokochać--jakoś tak sie utarło, a tu zonk.... facet, który dla pieniędzy udaje milość;) cóz swiat ciagle mnie zaskakuje... jak masz pieniadze łatwiej Ci o miłośc, odwrotnie-----> raczej masz szanse na przegrana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEDZ ZE FACETA NAWET RAJCUJE JAK SIE U KOBIETY WDOMU ZA DARMO KAWY NAPIJE; BO JUZ JEST O KAWE DO PRZODU; FACET IDEAL TO kobieta ktora da pojesc ,wypic i podupczyc, lepszej i ladniejszej juz nie ma, moj maz tak mnie oswiecil:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet120procent
nefreeere a jak Ci tam, podaj adres i numer komórkowy bo chyba Cię kocham, a ile masz tych $$$ na koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet120procent
jak tyle to Cię kocham, już dawno to Ci chciałem powiedzieć. Zawsze jak Cię spotykałem to czułem że jesteś kobietą mojego życia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby faceci patrzeli na kasę to w Polsce było by 95% samotnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefrettete444-Bo to jest tak,że ładna ma bogatych facetów a bogaty ma dużo ładnych lasek.Żyjemy w świecie pieniądza i seksu.Więc się wszystko zgadza i jest logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefrettete444-Myślisz że bogaty ogranicza się tylko do jednej kobiety jak ma duże powodzenie?Bogaty kocha pieniądze.między innym po to żeby mieć luksus.Ma kilka samochodów bo tak lubi,więc posiadanie wielu kobiet też jest luksusem.Więc czemu miał by niby sobie odmówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet120procent
Bagno nie każdy facet, co do reszty to się zgodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to raczej, ze facet majac do wyboru niezbyt ustawiona dziewczynę ale nia zauroczony czy nawet dostrzegajacy wiecej zalet niż w ustawionej, ale z licnzymi wadami, wybierze rozsadnie/wygodnie niz za głosem serca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefrettete444-Nie słyszałem żeby facet przy wyborze partnerki,kierował się jej "zaradnością w życiu".Ale pewnie i takie coś się zdarza,ale na pewno nie jest tak pospolite jak w drugą stronę.Tym bardziej ze kobiety wprost piszą że musi być bogaty,tylko zamieniają te słowa na "zaradny i ambitny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KMOOOODA
JA dzis sie dowiedzialam ze faceci to hipokryci. Niby kobiety to takie materialistki? a Gowno prawda!! wy faceci jesteśie jeszcze gorsi, mowie o tych z klasy średniej, lub biedniejszych. Lecicie tylko na kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretette444
oj patrzą, moze nie Ci 19-20 lat, ale Ci starsi --- kalkulatory sie im wlanczaja hehe szkoda gadać, facet lecący na kasę bardzo łatwo da sie wodzic i wmówi sobie i kobiecie, że nawet kocha.. żal patrzec na takie sprzedawczyki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.samosia
są ludzie i taborety, proste! nie kazdy leci na kase i nie mozna generalizować,tak samo jak puste są niektóre kobiety tak i faceci się zdarzają,przykro że trafiłas na dupka, są wazniejsze wartości w życiu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×