Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewellka

Nie daję rady z uczuciami! Proszę o radę!!

Polecane posty

Gość ewellka

Zdrada mojego narzeczonego zmieniła cały mój światopogląd, okazało się że miał od dłuższego czasu kogoś na boku na seks bez zobowiązań, chociaż ze mną nie miał z seksem problemów, dał mi do zrozumienia że tylko to się liczy, nie ma czegoś takiego jak miłość, jest tylko seks i angażowanie się jest bez sensu, od tamtego czasu nie potrafię poukładać sobie w głowie , polubiłam taki rodzaj seksu, nie widzę już teraz różnicy, tamto to nie była miłość tylko złudzenie, bo tej tak naprawdę nie ma , związki to dla mnie jakiś żart i kłamstwo, wydają się bez sensu i tak naprawdę nie ma czegoś takiego jak uczucia i kochanie chyba że jest to relacja rodzic-dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellka
zaczęłam nawet wierzyć w to że zdrada to nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellka
ja też nie wiem, bo wydaję mi się że tak jest,a jednak coś w środku mówi mi że jest inaczej,bo coś ciągle to byłego czuję, ale może to przyzwyczajenie, jakieś inne wytłumaczenie niż kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellka
w ogóle gdzie nie spojrzeć tam zdrady, przyjacielski seks , normalka, czułam się jakaś dziwna myśląc inaczej, teraz mi łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek42346
Za dużo telewizji, internetu... Więcej spacerów ! Ach jak dobrze być nienormalnym w tym "normalnym" świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellka
chciałbym już się odnaleźć w tym wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buntownik z wyboru
bedę nudny...Psychoterapia..Facet jest w stanie wmówić kobiecie wszystko a najwiecj złego, ale to kobicy mózg jest podatny na takie jazdy i stąd problem....Jak sie nie wyniosło mocnych i dobrych wartości z dzieciństwa i mlodości, miało złe doświadczenia w związkach i rodzinie to tak potem wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellka
Jak sie nie wyniosło mocnych i dobrych wartości z dzieciństwa i mlodości,-- o to chodzi że wyniosłam, a pękły jak bańka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellka
buntownik, czyli to co sobie nawkręcałam przez ten cały czas nie jest prawdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buntownik z wyboru
Nie jest prawdą, że miłośc nie istnieje a układ seksu jest jedynym sposobem. Widocznie wyniosłaś słabe zasady skoro je zniszczono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buntownik z wyboru
Ewellka..Dajesz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×