Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dinna

2 miesieczne dziecko

Polecane posty

Gość Dinna

Napiszcie mamy dwu miesięczniaków. Co robią wasze dzieci, ile jedzą, ile śpią, ile ważą, mierzą itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaaamama
moja wodzi wzrokiem za roznymi przedmiotami, jak podchodze do niej to się śmieje, lezac na brzuszku podnosi glówke i delikatnie przekreca na boki. Lezac w bujaczku lezaczku wpatruje sie w zabawki ta przyczepione. Pije z butli okolo 100, 120 ml mleka modyfikowanego, okolo 5 razy na dobę, ostatni posilek o 1 w nocy i ladnie mi przesypia do okolo 5.30 nad ranem. Wazy , 4.500( wczesniaczek- i tak nadrobila szybko z wagi 2.700)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Mój skończy 2 miesiące za tydzień. Ważony i mierzony był w zeszłym tygodniu - 59cm, 5350g. Je tylko z piersi, średnio co 2,5 godziny w ciągu dnia, ale w nocy przesypia już nawet 7 godzin bez przerwy:-) W dzień nadal sporo śpi, niekiedy nawet 1,5 godziny ciągiem. Interesuje się powieszonymi nad łóżeczkiem zabawkami i trąca je ręką. Wodzi wzrokiem za przedmiotem. Próbuje się celowo uśmiechać do osoby pochylającej się nad nim. Położony na brzuchu unosi głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek skończył dziś 8 tygodni.Waży 6300g, ma 61cm długości. Trudno mi określic ile je bo karmię piersią i butelką. Co robi? Uśmiecha się, coraz częściej nie śpi między kolejnymi karmieniami-coraz bardziej interesuje się otoczeniem.Gdy leży na brzuchu to na chwilkę unosi główkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×