Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gardzienimi

Gardzę kobietami po operacjach plastycznych ! leczcie się !

Polecane posty

Gość gardzienimi

pisze to bo u mnie w pracy druga znajoma powiekszyla biust , podejrzewam niektore o majstrowanie przy ustach , pewnie ktos pomysli ze jestem zazdrosna? O co ? Pieniadze mam moglabym tez to zrobic ,ale szajba mi nie odbila , akceptuje swoj wyglad. A takie osoby nadaja sie tylko i wylacznie do psychologa/psychiatry , bo co to jest ? brak aceptacji ! Jesli ktos ma powazne dekfety urody to rozumiem ,ale jesli komus sie marzą wielkie cycki , wyglad angeliny jolie to cos jest nei halo ?? A potem dziwicie sie ,ze ktos zaklada tematy czmeu kobiety sa tak malo kobiecie ? czemu wygladaja jak lalki barbie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardzienimi
ale jednak zazdroszcze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi1520
"Zyjemy po to by kochac i byc kochanym" Byc moze ty nie rozumiesz takich kobiet,ale one robia to po to by miec zaintetesowanie u meszczyzn,bo moze chca znalezc tego jedynego,a oni na plastik taki laca,czy tam na dozy biust.Jednym sie to podoba innym nie,trodno ale nie kazdy ma taki sam gust,moze im sie tak podoba i nie mozna kogos krytykowac za gust. Chociaz mi osobiscie plastikowy biust sie nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehehe ta cała
ja znam taka co se nos zoperowala, miala kompleks od dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×