Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kitana2000

Potrzebuje pomocy nie bezpośrednio finansowej ani materialnej

Polecane posty

Pisałam kiedyś na forum w sprawie znalezienia kogoś kto byłby wstanie pożyczyć mi pieniądze opisywałam swoją sytuacje sprawa skończyła się jak to zwykle na kafeterii bywa osądzeniem o oszustwo naciąganie itp Nie mam ochoty ponownie opisywać swojej sytuacji ; Potrzebuje pieniędzy na zakup lodówki; pomyślałam że mogłabym na nią zarobić w internecie poprzez różnego rodzaju działania ; pisanie podań, pism procesowych , pomoc prawną rozliczenia finansowe pisanie wypracowań, itp pomoc w naprawie komputera spectrum działania jest bardzo szerokie mam dość duży zasób wiedzy wiem że są osoby na kafe chętne pomagać ale jak to dzisiaj na tym świecie bywa nie ma nic za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabełka
lepsze rozwiazanie to po pare groszy od kazdego ja moge 50zl 20osob i na lodowke bedzie:) a jak ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załóż temat
na forum gazeta w dziale pomocne e mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jakiej części Polski jestes
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominkoo
ja jestem z mazowieckiego więc żadnej pracy Ci nie zlecę, ale mogę wspomóc w inny sposób. Zapiszesz się na pomocnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak pomocne e-mamy
Może jakaś nawet lodówka się trafi jakiś sponsor, zrzuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie
Co to są te e mamy? Czy jeśli mam córkę nastolatkę i wychowuję ją samotnie, to też mogę tam gościć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabełka 16.11.2011 urodziłam zdrową córeczkę mała ma już 7 tygodni dominko założe napewno taki temat ; nie chcę jednak polegać na ofiarności innych osób nie o to chodzi :) nie chcę otrzymać nic za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak pomocne e-mamy
Normalnie - możesz. One pokierują Cię co możesz zrobić jeśli nie skorzystałaś ze wszystkich pomocy jakie oferuje państwo. Powiedzą jakie wnioski gdzie złożyć o różne zapomogi. Jeśli masz takie śiadczenia i je bierzesz, a mimo to masz ciężko sytuację to na pewno Ci pomogą w inny sposób. Jednak nie możesz oszukiwać, bo tam każde najmniejsze kłastwo zostaje wyłapane. Musisz posiadać dokumenty potwierdzające Twoją złą sytuację. Tak więc jeśli naprawdę jesteś potrzebująca to Ci pomogą na pewno, ale musisz przygotować się na pytania i na to, żę będą chciały zweryfikowac twoja sytuacje mzoe nawet odwiedzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominkoo
Kitana oczywiście:) najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabełka
Kitana gratuluje:)Na pewno sie cieszycie:) dziecko to prawdziwy skarb.... Do innych-autorka doskonale sie zna na zapomogach Kitana moja oferta aktualna jak dziecko bedzie potrzebowalo cos z polskigo to sie zwroce do Ciebie i odrobisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie
Jestem z lubuskiego i nie chcę zadnej zapomogi, ani pomocy materialnej w formie daniny, ale szukam pracy, mam wyższe wykształcenie, od 2 lat jestem bezrobotna i samotnie wychowuję córkę. Przez moją sytuację miałam bardzo silną depresję, na którą się leczyłam i już jest dobrze, ale pracy nie mam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabełka
normalnie moze znajdz cos dorywczego? za sprzatanie dobrze placa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie
Szukam pracy z umową o pracę. Mam wolny zawód i jakoś czasem dorabiam, ale chodzi o godną pracę, w ktorej nikt mnie nie oszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sytuacja finansowa nie jest bardzo zła bywało gorzej opisywałam ją kiedyś na kafe ale zostałam zjechana wyzwana od oszustek naciągaczy obydwoje z mężem jesteśmy na rencie mamy Chorobę afektywną dwubiegunową w tym roku 18 stycznia mija rok odkąd dostaliśmy mieszkanie na początku był to niespełna 8 metrowy pokój od sierpnia mieszkamy w pokoju z kuchnią łącznie 28 metrów jeszcze rok temu nie mieliśmy nic prócz siebie ; pomogła nam opieka społeczna dostalismy pokój, łożko kuchenkę elektryczną pomału dorabialiśmy się wszystkiego obecnie jesli chodzi o fiannse nie jest tak żle radzimy sobie mamy łącznego dochodu 1424 zł płacimy za mieszkanie 355zł , 40zł internet 500zł na zakupy na cały miesiąc pampersy i chusteczki 100zł wiadomo zostają nam pieniądze ale nigdy nic niewiadomo trzeba te pieniądze oszczedzać ostatnio otrzymalismy becikowe kupiliśmy sobie pralkę odkurzacz wyremontowalismy kuchnie tylko że niestety zepsuła się lodówka kupiona w marcu 2010 roku w komisie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelka to jest moj mail sadifanka1@tlen.pl jak twoje dziecko będzie potrzebowało wypracowanie to napisze je a ty dopiero wtedy przelejesz jakąś kwotę ok ? albo wystawię to jako aukcję na allegro:) uczciwość ponad wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabełka
oki:0 ale ja nie widze problemu zemy zadatkowac;) jeszcze moze nad czyms pomysle:) milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie
śliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponczosza
ale po twoim mailu widać że pisałaś na ciążowym kalendarzyku w 2008 r masz starsze dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ale to długa historia ... pisałam o tym na kafe jak zaszłam w ciąże drugim dzieckiem otóż mam jeszcze 5 letnią córeczkę z poprzedniego związku gdy Pinka miała niespelna 3 latka trafilam do szpitala na pół roku to wystarczyło aby mała przyzwyczaiła się do babci i tak już zostało starsza córka lepiej czuje się będac z babcią pisałam o tym tu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4479102 gdy tylko dowiedziałam się o ciąży obawiałam się aby historia się nie powtórzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prace maturalne to chyba już za póżno o ile pamiętam plan ramowy oddaje się we wrześniu :) ale jeśli ktoś chciałby to nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj nr konta do przelewu
przeleje ci jakos kwote znam sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslezeautorka
zasługuje na to aby wyslac jej pieniadze czytalam jej topik wczesniej szukalam teraz go niema kitana usunela nie moge niestety pomoc finansowo bo nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×