Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ooonnnaaaa 2226666

co mam zrobic w takiej sytuacji

Polecane posty

Gość ooonnnaaaa 2226666

jestem z chlopakiem 3 lata , kochamy sie. . Nie mieszkamy razem. Ja na wsi on w malym miasteczku.Jest jednak taki problem Chcemy spedzic ze soba zycie tylko moj chlopak nie chce zenic sie teraz bo nie ma pieniedzy na wesele a rodzice mu tez nie dadza. Ma trudna sytuacje finansowa. Mowi ze moze za pare lat cos sie poprawi. Mamy oboje po 26 lat. Ja akurat posiadam pewne zasoby finansowe poniewaz kiedys bylam jakis czas zagranica i udalo mi sie zarobic pewna sumke ktora trzymam na koncie. W zwiazku z tym ja zaproponowalam ze pokryje koszty wesela ale on nie chce sie zgodzic. Jak go przekonac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może o tylko wymówka
że nie ma kasy skoro ty masz. Pracuje?? jak pracuje to chyba przez rok jest w stanie odłożyć... ty dołozyłabyś swoje i będzie. Porozmawiaj a jak nie to nie zresztą facet może nie chce skoro to ty musisz go namawiać na ślub :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooonnnaaaa 2226666
pracuje ale malo zarabia . Nie jest w stanie odlozyc nawet zlotowki.Chce . To on pierwszy jakis czas temu zaczal o tym mowic. Mowil ze marzy o tym zeby mi sie oswiadczyc ale wie ze ze slubem musielibysmy czekac conajmniej kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto jestes naiwna
jakby sie chcial zenic to pierdu pierdu o braku finansow nie byly wymowka.Facet NIE CHCE SIE ZENIC po prostu. Nie daj sobie wmowic glupot. Teraz musisz zdecydowac-chcesz zyc z nim bez slubu czy nie. Tylko tyle. Zreszta jak on nie ma zadnych oszczednosci to sierota nadzwyczajna z niego. Golec .Gdzie mu do zakladania rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooonnnaaaa 2226666
przeciez to nie jego wina ze malo zarabia ? no i chce sie zenic tylko za pare lat jak moze jego sytuacja sie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto jestes naiwna
posluchaj -gdyby chcial sie zenic a nie ma pieniedzy -to idzie sie do USC i bierze sie slub .Oplaty plus minus 150 zl .Nie wiem jakie sa w tym momencie ceny ale smieszne. Takze dalej badz naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooonnnaaaa 2226666
ale my chcemy koscielny z weselem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto jestes naiwna
i jeszcze zalozysz wianek do slubu dziewico z koziej wolki.Nie moege takiej hipokryzji czytac, zreszta groszem nei smierdzicie a zapedy jak u hrabiow. Pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooonnnaaaa 2226666
jaka znowu hipokryzja ? Kazda normalna para bierze koscielny a pozniej wesele ma. Czyz nie tak ? Ja jestem katoliczka i nie bede zyc z kims tylko z cywilnym slubem no bez jaj. Zreszta ja pisze ze mam pieniadze na wesele , tylko nie moge przekonac chlopaka do tego ze ja chce pokryc te koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooonnnaaaa 2226666 jaka znowu hipokryzja ? Kazda normalna para bierze koscielny a pozniej wesele ma. Czyz nie tak ? Ja jestem katoliczka i nie bede zyc z kims tylko z cywilnym slubem no bez jaj. Zreszta ja pisze ze mam pieniadze na wesele , tylko nie moge przekonac chlopaka do tego ze ja chce pokryc te koszty buahahahahaha, boki zrywac ? a czysta jestes ? nie wspołzyjesz ? nie zabezpieczasz sie ? no bez jaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×