Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kici kici maj

Modlitwa o miłość?

Polecane posty

Gość kici kici maj

czy komuś pomogla? do jakiego świętego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydrałlik or
do Tomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl;/gtye5r
św Juda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabbccff
do św. Walentego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yszty yszty
a jak będzie nieszczęśliwa miłość?;p zastanów się 2 razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly___
o dobrego męża można prosić świętego Józefa choć ja rozważałabym może opcję ze świętą Ritą, patronką spraw beznadziejnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
Sw Juda Tadeusz tez jest od spraw beznadziejnych. Ja jak po wielu latan staran zaszlam w ciaze to modlilam sie o jej szczesliwy przebieg do Ojca Pio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomodl sie do
sw Rity.Ona jest od spraw beznadzijnych czyli jesli nie mozesz znalezc milosci idealna :) Ja sie modlilam o cos i pomogla ;) wydawalo mi sie ze juz mi nic nie pomoze w sprawie milosci wlasnie a po dwoch miesiacach wszystko sie wyjasnilo i jestem szczesliwa.Wpisz w wyszukiwarke to ci sie modlitwa pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsanananaa
modlić można się do Boga, przez wstawiennictwo świętych co najwyżej ;) jeśli modlitwa stanie się prawdziwą rozmową z Bogiem, a nie odklepywaniem suchych regułek, nawet i ładnymi słowami do konkretnych swietych kierowanych, więc jesli stanie sie żywym kontaktem, rozmową.. to jak najbardziej myślę ma sens :) relacja z Bogiem, pozwolenie Mu na ukazywanie pewnych spraw, wiele wyjaśnić może.. dowiedziec sie o sobie samym mnóstwo rzeczy można.. poznać prawdę, o sobie, swoim życiu, o tym czego na prawde sie chce, czego potrzebuje.. i znaleźć miłość z pewnoscia, bo ona jest, tylko jej sie nie dostrzega zazwyczaj :) tak myślę rozmowa z prawdziwą Miłością samą w sobie niewątpliwie będzie wiec pomocna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokokosanka
Jako osoba wątpiąca dość mocno -spróbowałam modlitwę do św Judy Tadeusza kilka razy i byłam w szoku bo za każdym razem-z sytuacji dosłownie beznadziejnych wychodziłam bez szwanku a wręcz sprawy układały się doskonale.. Można powiedzieć o przypadku raz czy pięć ale nie tyle i takich z jakich wyszłam ja. Teraz uzywam tej modlitwy tylko w najbardziej skrajnych sytuacjach i staram się jak najrzadziej bo skuteczność mnie wręcz przeraziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl;/gtye5r
ja coziennie omawiam molitwę o Judy i św Rity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ks.Zbychu
tak bracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
dajcie tekst tej modlitwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia8484
ja do naszego Papieza :) krotko po jego smierci, choc nie jest jeszcze ogloszony swietym. pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz w google modlitwa do sw
judy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota20:/
Modlitwa o miłość. Wiesz Tato,tęsknie do kogoś kogo bardzo kocham.Nie wie o tym,powiedz mu, proszę powiedz, bo mnie powiedziałes,że miłosć jest cudem w życiu czlowieka ,dlatego nie wolno nam lekcewazyc miłości.Ona przetrwa wszystko,powiedz mu to,..powiedz,że będzie trwać nawet gdy czas pokłóci sie z nadzieją,nawet gdy wiara zacznie sie chwiać.Bo miłość jest jedna, powiedz mu to Tatusiu .Powiedz mu, że go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się modlę do św.Wojciecha-biskupa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy należy modlić się o miłość?, przecież to ty masz pokochać a jeśli nie chcesz bo wymagania ,bo to bo tamto to pomódl się o wyzbycie egoizmu, to na pewno otworzy drzwi miłości, ale może nie mam racji za mnie ktoś niech się pomodli bo naprawdę potrzebuję tego jak nigdy wcześniej :( cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o modlitwe za milosc i rozeznanie drogi zyciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jesteśmy sobie przeznaczeni, to zależy od woli Boga i zawsze tak podkreślam w modlitwie. Ale jeśli mimo to i tak dostaniemy kosza od partnera/partnerki to i tak nie dowiemy się, czy rzeczywiście wypełniła się Wola Boża, czy może coś źle zrobiliśmy podczas modlitwy, czy zwątpiliśmy itd..Niewiedza jest najgorsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja modliłam się za wstawiennictwem naszego papieża, uwierzcie mi, że pomogło mimo, że nigdy nie miałam szczęścia do mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie kiedyś wymodliłem dziewczynę :D W szkole podstawowej. 2 miesiace dzien w dzien odmawiałem modlitwy w tej intencji aż w koncu nadarzył się wspolny wyjazd ze szkoly i tam wszystko sie zaczeło :) Niesamowite to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba spróbować,bo życie bez miłości nic nie jest warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba dużo się modlić do Sw. Siostry Faustyny, poczytaj sobie poprzez koronke jakie laski mozna otrzymac. Tylko nie kazdy potrzebuje miesiac czasami rok lub dwa i milosc przyjdzie tylko trzeba wierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×