Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Petycja w sprawie kary za ciągnięcie husky za samochodem-podpiszcie

Polecane posty

Gość lkhuy
A ja myślałem, że ty o pewnej uzytkowniczce forum piszesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topiskonnnnnn
spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci odpowiem Autorko
podpisuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, że jest dużo ludzi i trochę się im serwer zapycha, mi za trzecim razem wskoczyło dopiero i jak odświeżyłam, to już ze 30 osób za mna było może coś da takie pospolite ruszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
lkhuy A ja myślałem, że ty o pewnej uzytkowniczce forum piszesz pomyslalam dokladnie to samo :-O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci odpowiem Autorko
ja czekam na wiadomość od nich na @, ale jeszcze nie dostałam...jak tylko będę miała aktywację to podpiszę:)....zabiłabym tych skurwysynów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą mówili o tej petycji w zetce, więc pewnie maja duży ruch na łaczach nic to, podniosę później, jak sie trochę przepcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idoci
mamy większe problemy niż jakiś pies zabity , np zbliżające się bankructwo Polski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci odpowiem Autorko
super, ze jest taka wielka akcja, może uzbiera się odpowiednia ilość podpisów i te gnoje pójdą siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może sędziowie w końcu przemyślą, co znaczy - szczególne okrucieństwo bo jak dotąd, nie zauważyli żadnego przypadku szczególnego okrucieństwa w Polsce, jeśli idzie o mordowanie zwierząt jak widać, nasz wymiar sprawiedliwości jest wyjątkowo ślepy może w końcu opinia publiczna coś tu wskóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja pierdole o kundla się żrecie , co mnie obchodzi taka głupota .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to takie przykreee
szkoda , że te yebane chuye pójdą ewentualnie siedzieć albo nawet nie to. moim zdaniem za dręczenie zwierząt powinny być inne kary - np. publiczna chłosta w TV albo obcięcie uszu..palców....coś takiego żeby innym się odechciało... Polska to beznadziejny kraj...zresztą jak wszędzie...nigdzie nie szanują zwierząt!! gdzie niby szanują? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szanują zwierząt, ludzi, siebie samych... ludzie schodzą na psy... przepraszam wszystkie psy, bo to dla nich uwałaczające powiedzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, strona już działa, można podpisywać, zachęcam ciepło w imieniu wszystkich umęczonych zwierzaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvt53t56
mam nadzieję ,że nie ma tam drastycznych zdjęć ani nic w tym stylu? tylko rejestracja podpis i już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nic strasznego, jest artykuł o sprawie - można przeczytac albo nie i na dole 4 linijki do wypełnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie podpisałam. wrzucam linka na fecebooka. brak słow na takich skurwieli, wyc sie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzi, podpisujcie
nie mozna tego tolerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość pisze, że należałoby tych skur***** ukarać poprzez pozbawienie wolności, ale dlaczego to my - PODATNICY - mamy płacić za ich wygodny pobyt w więzieniu???? Według mnie należałoby z tymi skur******* postąpić w taki sposób, w jaki Ci popaprańcy postąpili z tym Bogu ducha winnym, biednym psem. Z takim wyjątkiem, że ja bym ich przywiązała do samochodu za przyrodzenia...to by była najbardziej surowa kara. Z drugiej strony jestem świadoma, że na taką karę żaden wymiar sprawiedliwości się nie zgodzi...a wielka szkoda...ale może w końcu kiedyś, ktoś mądry wprowadzi do tego chorego kraju, jakim bez wątpienia jest Polska, KARĘ ŚMIERCI!!!! I niech mi nie mówią etycy oraz moraliści, że to nie byłoby humanitarne!!!! A to co oni zrobili z tą psiną było humanitarne???? Jeśli byli zdolni do wyrządzenia takiej krzywdy zwierzęciu, to pamiętajcie, nie cofną się przed niczym...może jakiegoś człowieka też tak potraktują...tak po prostu dla zabawy...bo im się nudzi jak się schlają!!!! KARA ŚMIERCI DLA PSYCHOPATYCZNYCH ZWYRODNIALCÓW, KTÓRZY DLA ZABAWY MORDUJĄ LUDZI ORAZ ZWIERZĘTA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona jola
niedawno gówniarz maltretował kiciusia, teraz skurwysyny pieska-co to za znieczulica??!!!??oko za oko , ząb za ząb to bardzo mądra i potrzebna zasada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona jola
ja się chcę wpisać pod tą petycją,ale link jest chyba nie działający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×