Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajna22

80D

Polecane posty

Gość lejla27
pewnie masz zle dobprany stanik...bo jesli masz odwód stanika 80 to rzeczywiście w obwodzie masz około 85...więc jestes ''kawał baby''...z małymi cyckami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla27
ja tez kiedys myslałam ze mam stanik 85D...a co się okazało? ze mam 70H..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tego hasła z ostrą rurą. istatotą rury nie jest jej ostrość. Chyba ci tego w podstawówce nie wytłumaczyli. Ooo...Nie skończyłas podstawówki. To japa tłuku :D:D:D:D Ostra rura, :D:D:D Oj, ale z ciebie tępa rura i ejszcze bardziej tępy dyszel :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla27
no sorry ale jesli masz pod biustem 85 cm to drobna nie jestes...przy takim obwodzie miseczka D jest mała...pewnie masz stanik zle dobrany tak jak ja kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla27
na pewno nie ma 80D...przeciez ona ma pod biustem z 60-65 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi dowaliłaś chyba się potnę w 5 sekund podstawówki nie skończyłam- łał teks tygodnia. zapiszę sobie w kalendarzu jako złota myśl miesiąca :D pokazałaś klasę przyjaciółko perwersji a teraz zabieraj swoją mądrą główkę i masuj innym giry ciekawe jakie studia skończyłaś girologię? szkoda mi ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest sie też czym chwalic :D bo Doda ma :D ale wy ejsteście bezdennie głupie :D:D:D Lejla27 - pozdrawiam, jedyna pomocna dusza. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera i lejla
dwie tępe gwiazdorki które zazdroszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni tematu..............
żeby nosić 80D trzeba być nieźle spasioną. Od obwodu odejmujemy 5cm i do tego jeszcze zaokrąglamy w dół. Żeby mieć 80 po biustem faktycznei musiałabyś mieć coś koło 90 czyli prawie tyle co ja w biodrach :D🖐️ Doda z pewnością nie nosi 80D głupie kretynki noszące cycki na brzuchach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeje, jakaś tępa szmata mnie załuje :D:D:D Jakież to smutne :D Chyba wezmę, pojdę i skoczę z tego bezkresnego żalu :D Utulona w smutku i goryczy odejdę teraz na chwile w stronę kiosku :D A tak naprawdę wejde do szafy i wypłaczę sie w babełłowe futro. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni tematu..............
i żeby nie było - mówiłam do was JA :classic_cool:🖐️ Właścicielka 70? :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie jak patrze
a jakie wy jestesci tępe skoro chwalicie się jakie to nie jestescie szczuple! moja siostra ma 80D. Waży 65 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni tematu..............
przy jakim wzroście? Zakladam, że ma źle dobrany stanik 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty nie masz wciecia w tali
skoro piszesz ze masz cos kolo 90 w biodrach i 70 rozmiar stanika czyli zgodnie z twoimi wyliczeniami jakies 80 masz pod biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla27
vera icona---> pozdrawiam :) boszz jak mnie wkurzaja te dziewuchy coi sie upierają ze maja 80D a jak sie okaze mają zapewne z 70G...ZEBY MIEC STANIK 80 D TO TRZEBA MIEC POD BIUSTEM Z 85 CM...ZROZUMNIE TO DO CHOLERY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla27
MALINOWY SORBET---> zmierz swój obwód pod biustem (ciasno) i obwod w biuscie...zobaczymy jaki naprawde powinnas nosic rozmiar stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×