Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajna22

80D

Polecane posty

Gość znawczyni tematu..............
spokojna twoja rozczochrana...wszystko jest na swoim miejscu 🖐️ sama długo nosiłam 75, gdzie tył tzytzkonosza podjeżdzał mi na łopatki :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, niech każda nosi jaki jej się podoba. Mam mnóstwo bardzo dobrze dobranych biustonoszy. Do autorki---> nie możesz pytać się kogoś czy taki rozmiar jest ok. Bo to, żeby dobrze wyglądał warunkuje wiele czynników. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tego wyszła wojna o ja, nosze 80D i wiem ze jest ok, bo probowalam i 85C i 80E ale ten jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mierzone miarką krawiecką co cię tak boli? że mi te pieprzone 80d wychodzi? wybacz że nie mieszczę się w twoim światopoglądzie bywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla27
verita---> masz 70I lub 75H....ZMIERZ OBA I ZOBACZ W KTÓRYM LEPIEJ SIĘ POCZUJESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla27
VERITA--> W TYM TEMACIE JESTES NIEDOUCZONA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejla czyli ta strona kłamie i ty znasz się lepiej tak? tak się składa że mierzyłam i dupa blada wszystko mi się wylewało górą przy byle pochyleniu 80d trzyma moje piersi w ryzach nawet jeśli tobie się to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"że mi te pieprzone 80d wychodzi?" czyzby Polska C? :D Błe he he he he Dlatego, nikt nie powinien sie wdawać w dyskusje z nastolatką, która ignoruje swoją schizofrenie i nieuctwo :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla27
verita--> i tak nie wieze ze przymierzałas o tyle ''rozmiarów większa miseczkę''..bo kazdy mysli ze jak H to cycki sa wielgachne... ta stronka jest najlepsza do obliczania http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index.php?below=75&bust=98 tak nie wierze ze ten stanik jest ci dobry bo to nie mozliwe...ale dalen nos cycki w zle dobranym staniku...ja na tym nie ucierpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni tematu..............
O boooszzeeeee..... co za kretynki tu siedzą :D słuchaj tępa peezdo, jeśli pod tzytzkami masz 80cm mierzone miarką, to powinnaś nosić 75 i kurrwa zrozum, że masz źle dobrany stanik 🖐️ jeśli tego nie wiesz to 75 D i 80D to nie jest ten sam rozmiar miseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla27
fajna--> miseczka H przy małym obwodzie wcale nie jest taka duza...ale widze ze jestes kolejna niedouczoną w ty temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian C.
verita santa re JESTES TLUSTYM PASZTETEM :O 173CM/68,5 KG -WYBACZ TO NIE JEST SZCZUPLE CIALO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla27
80E czyli masz pod biustem około 85-87 cm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian c wiem że nie jestem szczupła ale gruba też nie. tobie nie muszę się podobać a moje bmi mieści się w normie to po pierwsze a po drugie- skoro komuś się to nie podoba to po co pisze na tym temacie? zróbcie sobie temat - płaska jak deska i sobie tam piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javasaki
nosze 80 D a na stronce wyszło mi 70C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla27
jovaski--> bo nisilas zle dobrany stanik...i to o AŻ 10 cm w obwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni tematu..............
idę se bo poziom tępoty sięga znacznie powyżej zenitu, a ja nie mogę przebywać z głupimi ludźmi, bo mi nerwy puszczają 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80D to raczej duży obwód i
niewielka pierś- nie wiem, co masz na mysli pytając czy ok, ale schudnąć bys trochę mogła :P Żeby nie było żem zazdrosna to pisze to posiadaczka 65 HH i wcale nie takich znowu wielkich piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla27
a najgorsze ze niektóre maja zielone pojęcie na temat prawidłowego doboru stanika a się mądrzą i wykłócają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proponuję walkę na gołe klaty
Vera kontra Verita jako walka główna - jak obstawiacie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×