Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytający_wilk

Pytanie do facetów..... wsumie do kobiet też.

Polecane posty

Gość pytający_wilk

Wiecie co ogólnie często jestem wychwalany przez kobiet. Niechce się chwalić ale spełniam wiele cech czego oczekują kobiety. Tzn mam dwie prace, atrakcyjne stanowiska. Czyli jestem zaradny, ambitny. Mało tego potrafię się zająć domem ugotować itd. Wiele kobiet mi mówi jesteś wymarzonym kandydatem na męża. Dobra ok post nie ma na celu żebym się przechwalał. Jedynie mam problem i chcę się was poradzić. Sprawa ma się tak. Nie mam żadnej kobiety.... a nie mam bo o żadną nie chce mi się starać. Nie to że jestem nie śmiały. Tylko uważam, że skoro spełniam oczekiwania kobiet to jeśli się o nie postaram dostaną wszystko na tacy. Ciągle myślę, że skoro im zależy to niech się postarają!!. A co to święte krowy jakieś? Wy też faceci tak myślicie jak ja? Uważam że większą satysfakcję będe miał jak będe wybrany przez kogoś, niż ja kogoś wybiorę.... Bo to dziwne kobiety mówią ma się znać facet na wszystkim, poradzic sobie w każdej sytuacji musi umieć. Ma się mną opiekować dużo zarabiać , diabeł wie co jeszcze. To jak się im taki trafi to jeszcze chciały by dostać go na tacy. Moim zdaniem to dziwne. Co prawda aż taki dobry nie jestem no ale co otym myślicie? Sorry za literówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopeja2011
chcesz kobiete czy swiętą krowę czy tez w Twoim słowniku to to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalkalaka
tak, tak..czekaj jak cię jakaś porwie;). Gdyby wszyscy faceci postępowali tak jak ty, to rasa ludzka by wymarła. To facet jest stroną zabiegającą-takie są odwieczne prawa natury i tego nie zmienisz ale jak rób jak chcesz księżniczko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalkalaka
Poza tym większość facetów rajcuje właśnie polowanie, zdobywanie kobiety..więc jesteś jakiś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia___aa
lalalkalaka > a ja właśnie pierwsza poderwałam faceta. Tyle że on wprzeciwieństwie do autora był nie śmiały i nie żałuje. :). I autor ma rację czasem zachowujemy się jak święte krowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia___aa
Chodź faceci czasem też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolfabatgz
gosia___aa----------- u ciebie jeszcze mleko pod nosem i wiele nauki przed toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia___aa
kolfabatgz u ciebie sutek cycka z które sączysz mleko. Ty nauki jeszcze nie zaczołeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afsaf rsaddad
Myślę tak samo jak Ty... jak kobiety chcą takiego idealnego faceta to niech same sobie go znajda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piernicze za kogo ty
się uważasz! pewnie te wszystkie kobiety, co twoim zdaniem, marzą o byciu twoją żoną, wyśmiałyby cie gdybyś chociaz na kawę sprobowal je zaprosić zejdź na ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnka_z_klasą
a ja mam pytanie do Ciebie... Czy oby wszystkie Twoje adoratorki wiedzą że jesteś choć troche zainteresowany by o Ciebie zabiegać? Po 1 mogą tego nie wiedzieć Po 2 skoro taki prawie z Ciebie ideał a same wiedzą że nikogo nie masz to pewnie myślą że jednak coś nie tak z Tobą skoro jeszcze się Tobą żadna nie zajęła Po 3 mogą też sądzić że poprostu Tobie dobrze w miejscu jakim jesteś i też nie chcą z siebie zrobić wariatek lub gorzej desperatek Pzd i powodzenia ;) P.S. jestem samotna, niezalezna lecz z dzieckiem nie narzekam na brak zainteresowania/ Uwierz kobiety wolą być zdobywane- daj sygnał później same o Ciebie zawalczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealny samotny facet, który nie wydaje się być żadną zainteresowany i oczekuje, że same będą padać mu do stóp-czyli krzyżyk na czoło, bo "gbur"...wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolfabatgz
kolfabatgz u ciebie sutek cycka z które sączysz mleko . Ty nauki jeszcze nie zaczołeś " nawet w tak cienkiej riposcie walisz bledy :D dzieciaku zostaw facetow ,a zajmnij sie ksiazkami:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Jasio
pytający_wilk jesteś zbyt idealny, żadna kobieta nie odważyła się Ciebie zdobywać:P wejdź na cokół i tam leż, Panie Dyzio marzyciel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona miała racje
nawet w tak cienkiej riposcie walisz bledy dzieciaku zostaw facetow ,a zajmnij sie ksiazkami Ty sam jesteś jak błąd. I nie wypowiadaj się o książakach bo twój poziom intelektu jest poniżej szamba. Takiemu jak ty to nawet ksiażki nie pomogą. Także dziecko do snu nyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffgggrrrr
ona miała racje > nie mówi nic bo go mamusia nie usłyszy jak krzyczy JUŻ z łazienki :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zusyzusyzusy :(
zachowujesz się jak nadęta święta krowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×