Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cast the wind in here

Co byscie powiedzieli o takiej dziewczynie ktora tak traktuje kochajacego mena

Polecane posty

Gość cast the wind in here
Takze jaka moja bron. Ja tak nigdy celowo nie robilem zadnej dziewczynie. Nigdy nie wysmiewalem, ze np. Jest dziewica i wole doswiadczone itp. Takze totalnie zle mnie odebralas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste i jasne jak słońce
Totalnie nie zrozumiałeś. Może o doświadczeniu sexualnym nie, bo widać drażliwy temat, ale w jakiś inny sposób, świadomie lub nie depnąłeś może na odcisk to Ci odpłaciła. Cel osiągnięty - zakochany i oddany jesteś, a o to jej chodziło. Trafił swój na swego - w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste i jasne jak słońce
A przed nia mialem takie super podejscie jak dziewczyny byly dla mnie jedynie przedmiotami do seksu, rozmow i nic poza tym. Chcialbym wrocic do takiego stanu... Zadna laska niczym nie mogla mnie zranic. Nie wiem po co ktos chcial abym ja pokochal??? wyczuła to w Tobie i zaczęła tak robić, nosa Ci ucierać - inaczej byś się nią nie zainteresował. pomyśl! Gdyby miała Cię w nosie zwyczajnie by olała, zapomniała, albo wykorzystywała po cichu a nie robiła by takich jazd. Musiałeś coś zrobić, przeanalizuj na spokojnie i nie uogólniaj, że Ty wszystko dobrze a ona źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cast the wind in here
To ze tak postrzegalem dziewczyny nie znaczy, ze tak sie do nich odnosilem. Nie odbosilen sie tak do nich ani do niej juz na pewno. Bylem nornalnyn fajnym i wesolym facetem, ale w zwiazku z tym, ze tak postrzegalem kobiety zwyczajnie nie wchodzilem z nimi w blizsze relacje i nie mialem do nich zadnych uczuc wiecej poza znajomoscia. Ja jedna pokochalem od poczatku. Wlasnie nic nie zrobilem jej zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×