Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vili

Poszukuje osoby do sprzatania we Wroclawiu

Polecane posty

Gość vili

Praca raz w tygodniu (najlepiej czwartek lub piatek przez 9-10 godzin) W zakres obowiazkow wchodzi: sprzatanie (okolo100m2), pranie, prasowanie, lekkie prace w ogrodku (jesli bedzie potrzeba). Szukam osob po 40 roku zycia, nie narzekajacych na zycie, moga byc Panie z Ukrainy (W Warszawie pracowala dla mnie Ukrainka przez kilka lat i bylam super zadowolona) Oferuje 10 zl na godzine na poczatek.

Gość bez urazy
ale chcesz aby tyle ci zrobiła rzeczy a płacisz tylko 10 zł i to jeszcze na lewo wstyd.

Gość vili
No jeszcze bym porozmawiała z mężem i on tej pani by mógł minetę walnąć...

Gość Małoszka
Ukrainka może i będzie zadowolona... Ale za tyranie 10h łącznie z ogródkiem i 10zł/h to jest wykorzystywanie ludzi... Da to 360zł na miesiąc... Ja chodzę do mieszkania 2pok raz w tygodniu na 1h-1.5 i zarabiam 200zł miesięcznie.

Gość vili
Szanowne Panie, oferuje prace na zatrudnienie (Pani z Ukrainy pracowala u mnie legalnie) ale Polki nie bardzo chca sie legalnie zatrudniac!!Prosze o tym pamietac (w Stanach z ktorych wrocilam pare lat temu tez Polki nie lubily pracowac na swoja emeryturke tylko na czarno) Prosze tylko o propozycje osob, ktore chcialyby zarobic a reszte tych, ktorzy sie nudza bo nie maja pracy i siedza na forach by pisac glupotki prosze aby nie fatygowaly sie za bardzo

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować