Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość surykatkaa

POBIERACZEK.PL KAŻE MI ZAPŁACIĆ 100 ZŁ!!!

Polecane posty

Gość surykatkaa

Kilkanaście dni te,mu założyłam tam konto, w sumie nie wiem dlaczego, nic stamtąd nie zamawiałam, a oni wczoraj wysłali mi takiego maila: Dnia 21.12.2010 z komputera o adresie IP xx.x.x.xxx.xx zamówiła Pani na stronie Pobieraczek.pl naszą usługę i do dnia dzisiejszego jeszcze nie została ona należycie opłacona. (...) Jednocześnie informujemy, iż dalszy brak uiszczenia należnej kwoty spowoduje poważne konsekwencje prawne. Następstwem wszczęcia przez nas przeciwko Pani stosownych czynności prawnych mających na celu wyegzekwowanie należności wraz z ustawowymi odsetkami za każdy dzień opóźnienia - będą dodatkowe koszty postępowania windykacyjnego, sądowego a następnie komorniczego. W stosunku do osób uchylających się od terminowej zapłaty możliwe są następujące kroki prawne: - przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej, - przekazanie sprawy profesjonalnej kancelarii prawnej, - postępowanie sądowe, - komornicza egzekucja należności, - Wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, który wiązać się może m.in. z odmową udzielenia kredytu lub leasingu a nawet całkowitą utratą wiarygodności w kontaktach handlowych. (...) W związku z tym wzywamy Panią do dobrowolnej zapłaty należnej kwoty w wysokości 94,80 PLN (!!!) w ciągu 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności: i dalej podali usługę Doppay i przelew bankowy.. Kurwa, ale ja przecież dosłownie NIC stamtąd nie zamawiałam!!! Piszą o jakiejś usłudze - ale jakiej konkretnie do cholery! Może i po okresie próbnym trzeba płacić za abonament na tym pieprzonym serwisie, ale żeby 100 za 8 dni!!! :o :o Ludzie co robić teraz?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz duży problem, bo ludzie o to zakładaja sprawy w sądach... koleżanka tez się na to nabrała, i składała pozew zbiorowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazienka, psycholog, OBCIAGARA
Nic nie placisz i nic Ci nie robia. UOKiK sie za to zabral. Tylko NIE PLAC bo wtedy sie wkopiesz!!!!! Oni wysle jednego, drugiego maila i sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatkaa
a wiecie może jak wykasować tam konto?? Podobno po upływie tych 10 dni nic nie można zrobić :o jezu jaka ze mnie naiwniara, co się dała nabrać jakimś debilom.. Na szczęście podałam zmyślone dane, według których mieszkam w Wejherowie na ul. Czekoladowej po nr 666.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim NIE PŁAĆ!! nie odpisuj. Mi kiedyś też kazali płacić. wysyłali mi maile ,że sprawa pójdzie do sądu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobieraczek to lipa
pobieraczek to lipa. ja od samego poczatku wale ich w dupe ze az milo. zakladam konta sciagam te 1 giga free co jest i potem zakladam kolejne konto i dalej sciagam. juz tak od poczatku sciagnalem kikadziesiat GB danych. konto email mam na wp.pl a tam konto mozna latwo usunac. nie iwem czy wysylali mi jakies emaile bo jak sciagne ten 1 GB to konto usuwam. Oczywiscie podaje nieprawdziwe dane. Druga sprawa to taka ze korzystam z darmowego szybkiego hot spota wiec moga mnie cmoknac w dupe haha frajerzy. . nic im nie placcie. nic wam nie moga zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic sie nie martw pobiera
kiem. niczego nie podpisałaś pisemnym podpisem, wiec nie maja prawa niczego wymagac. naciągają tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnsjcn
Nie płać , mnie około rok temu tez straszyli takim mailami , olałam ich i cisza ... a po drugie dostali kare pieniezna ... za nieuczciwe praktyki reklamowe i wprowadzajce w bład intrnautów... nie płac i sie nie martw nic nie zrobia :) apap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE PŁAĆ IM !!! JA ROK TEMU TEZ TAK MIAŁAM , MIAŁAM 17 LAT NIE MIAŁAM Z CZEGO ZAPŁACIC PRZEZ NICH PRAWIE WPADŁAM W DEPRESJE... A ONI NIC NIE PRZYSŁALI I WIEM JUZ ZE NIE PRZZYSLA TO SA OSZUSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredny chooj
haha w depresje prawie wpadla, kretynka jedna :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeMoNeK
Ja mam ten sam problem !!!!! Mam 15 lat zalogowałam się tam przypadkiem. Mówią że nie trzeba płacić a ja i tak ciągle o tym myślę! Boję się że będę mieć sprawę w sądzie i będą mi kazać płacić dużo pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastik..:D
mam taki sam problem boję się trochę ,a jak starzy się dowiedzą to mnie zabiją. Nie wiem co robić b boję się i nie wiem czy to prawda ,że nic nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×