Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasikkkkka

da się zorganizować wesele w 6-9 miesięcy?

Polecane posty

Witam! Chciałabym zapytać, czy którejś z was udało się zorganizować wesele w pół roku? Mój narzeczony oświadczył mi się kilka dni temu i nie chcemy czekać ze dwa lata na ślub tylko najlepiej by było gdyby się udało tak na wrzesień lub październik tego roku. Jak myślicie, jest szansa?Za tydzień chcemy zapoznać swoich rodziców i może coś ustalimy i zaczniemy też szukać sali.W grę wchodzą także piątki, ewentualnie niedziele... Będę wdzięczna za jakiekolwiek info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdXAGa
da sie jesli tylko znajdziecie sale i zespol/dj. bylam dzisiaj na targach slubnych i troche wolnych terminow maja jeszcze na ten rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanoramixxI
A to musi być taki bamberski standardowy polsko amerykański ślub z salą i muzyką tanczoną za rączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamagdaraba
ja zorganizowałam ślub i wesele (a raczej elegancki obiad) w cztery miesiące (i nie dlatego, że byłam w ciązy czy coś). Po prostu nie chciało mi się czekać. Wszystko się da, chociaż nie ukrywam było cięzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamimimi
pewnie ze sie da, ja zorganizowalam w rowne 3 mies, lacznie z ekskluzywna sala, orkierstra, limuzyna, fotografem, kamerzysta, autokarem dla gosci itp itd wiec dla chcacego nic trudnego::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamimimi
ja mialam na 100 osob wlasnie, bez poprawin i nie bylo problemu. Z tym ze my robilismy w kwietniu a malo par chce brac wtedy slub dlatego tez nam sie udalo :) i pogoda tez nam sie udala super :) wiec w 9 mies to ja bym 3 razy zdazyla zorganizowac :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nam zajeło to 3 miesiące
niecałe. Ale nauki wcześniej mieliśmy zrobione i obrączki kupione. Sytuacja była taka że nie chcieliśmy wesela, ale jak wyszła nam lista "najbliższej rodziny" to okazało się że jednak wesele na 70 osób w takiej sytuacji to niezły pomysł. Kwestia jest tego co chcesz mieć na weselu. Nam za bardzo na oprawce nie zależało, ale wyszła fajna impreza. Mojego męża kuzyn jak robił wesele to też 2 miesiące przed nawet jego matka nie wiedziała czy organizują wesele czy nie. Wzięli tydzień urlopu w kwietniu na poczatku i wszystko załatwili. ślub był w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim znajomym spokojnie się udało w 7 miesięcy wszystko załatwić. Ale pobierali się w lipcu. Jak szukali sali, to wszystkie miesiące z "r" były zajęte na 2 lata z góry :p oni mieli gdzieś ten zabobon/zwyczaj i wszystko im się udało załatwić, nawet czasu zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest szansa i to duża że się uda-ja mam wesele w październiku (konkretnie 1) i niedawno zaczęłam organizować a już to co musi być jest załatwione;) tak że się da napewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...nie zależy mi na żadnej konkretnej sali ani na konkretnej dacie, po prostu uważamy że takie załatwianie na 2 lata do przodu jest bez sensu. Dzięki za wasze wypowiedzi. Wróciła mi nadzieja, że nam się uda, bo poczytałam trochę inne wątki o tematyce weselnej i się trochę przeraziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka4567
hej,jasne ze sie da wszytsko zalatwic,w moim przypadku wszystko trwalo 5 miesiecy.Wesele na 100 osob,restauracja,kamerzysta,orkiestra itp...a na dodatek wszytsko zalatwiane przez internet:) zalezy tylko czy w miejscowosci ktorej chcesz organizowac wesele jest tyle sal do wyboru,bo wien ze niektore maja terminy nawet na 2 lata w przod zaklepane...zycze powodzonka,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie naczytałam się na innych forach, że na 2011 już w 2010 nie było sobót wolnych więc się przeraziłam. Mam nadzieję, że nam się uda, a tak jeszcze zapytam, jakie są teraz stawki za osobę za 1 dzień,bez poprawin? Taka orientacyjna kwota mnie interesuje bo nie wiem na co się nastawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to jest w restauracjach ale nam w domach weselnych podawali stawki 140-160 zł od osoby za jeden dzień (obiad+ cztery gorące dania+ ciasta+owoce) ale zdecydowaliśmy się na wynajem samej sali i zamawianie firmy cateringowej (gotują na miejscu a nie przywożą gotowe) i za dwa dni wynosi nas niecałe 100zł od osoby (tyle samo gorących dań w pierwszy dzień i 3 w drugi+ciasta+owoce)...więc musisz się zastanowić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd jesteś? :) bo mam do odstąpienia miejsce w sali we Wrocławiu. 28 maja 2011. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da sie zorganizowac nawet
w 5 miesiecy-tyle czasu nam to zajelo:)najpierw zalatwialismy sale,potem orkiestre,a potem to juz samo poszlo.Wesele bylo super i jakbym mogla cofnac czas i cos zmienic,to nic bym nie zmienila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, bo sala bardzo ładna. :) w każdym razie życzę powodzenia w załatwianiu - na pewno coś się znajdzie, ale będziesz musiała trochę poszukać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik56367
Zapewniam Cie, że się da. Moja siostra wesele miała zorganizowane w dwa miesiące i naprawdę było super!! Ja miałam zaręczyny w sierpniu 2010 a w sierpniu 2011 będzie ślub i wesele. I szczerze już dawno mamy wszystko załatwione jeszcze w 2010 wszystko załatwiliśmy, więc można powiedzieć że moje przyjecie było organizowane w 4 miesiące. Zapewniam Cie, że wszystko się da!!!! Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalę się:D Salę już znaleźliśmy i to taką jaką chcieliśmy:D Teraz jeszcze z ważniejszych rzeczy to zespół, a reszta już z górki:)Ślub w sierpniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titaaa
kasikkkkka gdzie sala? Możesz coś polecić? ile od osoby i czy mają miejsca jeszcze na lipiec lub sierpień tego roku? Ciągle nie możemy się zdecydowć czy planować wesele na ten czy na następny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałym poradnikiem dl każdej Młodej pary, która szuka inspiracji do zaaranżowania swojego wymarzonego wesela jest książka ślubna Bridelle. Zamówić ją można przez serwis pod adresem shop.bridellestyle.pl. Ta ponad trzystu stronicowa pozycja do inspiracje na wyjątkowe aranżacje ślubne, z których naprawdę warto koniecznie skorzystać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da się, najważniejsze to sale zarezerwować, wybrać DJ lub zespół oraz ekipę foto-video. Problem jest jedynie w tym, że nie będzie dużego wyboru, ale coś się znajdzie ☺Resztę możesz w tym czasie spokojnie załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da się w dwa miesiące. Wbrew pozorom wiele par rezygnuje i wcale nie jest trudno znaleźć fajną salę. Ja organizowałam wszystko w ciągu 10 tygodni. Udało się, wyszło bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, a czemu nie? Najciężej jest z salą więc lepiej od razu jakąś klepnąć i się nie martwić potem. Koło Warszawy w http://hoteltrylogia.pl mają kilka sal więc może jeszcze mają jakieś terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że tak. przyklad- moj syn. razem z synową sprawili nam niespodziankę w postaci wnuka w drodze:) były rychłe zaręczyny i organizacja wesela w pol roku:) moje rady to przede wszystkim spokoj. wybralismy miesiac luty, ktory jest najmniej oblegany. nie bylo problemow z salą bo wesele organizowalismy w piatek. wybralismy usugi konsultanta ślubnego. znaleźliśmy go na fb, ale wnikliwie sprawidzliśmy referencje, obdzwoniliśmy jego klientow, przeczesalismy fora i portale z opiniami, głownie pf oraz http://opiniafirm.pl . Pani Basia wszytsko zalatwia. przyjecie bylo naprawde udane i nie wynioslo nas nie wiadomo ile pieniedzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zorganizowaliśmy w 4 miesiące :) - nie , nie byłam w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat bo ciekawy. Ile minimalnie może potrwać taka organizacja? Czy ciężko zgrać wymarzoną salę, zespół itp. i z czego lepiej w pierwszej kolejności rezygnować jeśli nie chce się czekać 2 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×