Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taaakaaa jeddna aa

linie marionetki

Polecane posty

Gość taaakaaa jeddna aa

co polecacie na linie tzw. marionetki , vzyli paskudne bruzdy biegnące od kącików ust w dół w stronę brody?????pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3citty
to zalezy ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftsdagfhkjk
polecają na to lifting, albo nici aptos. mezoterapia igłowa całej twarzy do uszu też coś da. trochę pomogą nici hialuronowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaakaaa jednaaaaa aa
mam 47 lat , a te linie mnie bardzo szpecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3citty
nie daj się naciągnąć na żadne zabiegi dermatologiczne czy tez radio fale , w tym wieku tylko lifting lub pólifting bo takie tez chyba robią np.na dolną część twarzy . Wypełniacze i inne cuda dużo drożej wyjdą i będa tylko krótko trzymac . Może jeszcze voluma coś zadziała ale bez spektakularnych efektów. Voluma podana w okolice kości policzkowych aby unieść skórę , dermatologów raczej nie odwiedzaj w tej sprawie . Nie podpowiem Ci też jaki lekarz i gdzie ,bo na tyle nie jestem biegła w temacie ale wiem ,że jak będę w Twoim wieku i jeśli bardzo będzie mi to przeszkadzało to pójdę na lifting , no chyba ,że nastąpi jakiś cud w medycynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakaaa jednaaaa
a może jakiś wypełniacz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam czoraj
Ja bylam wczoraj i zrobiłam linie marionetki i podnioslam trochę opadające kąciki ust. piatek idę na pierwszy zabieg scurplą.Po co tyle czekalam,nie iem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biogenica
Zatem uściślając voluma i wypełniacze to to samo ;-) chodzi o kwas hialuronowy. Jeżeli chodzi o linie marionetki to rzeczywiście jest wiele metod ich redukcji. Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym, w zalezności od ilości zuzytego preparatu koszt ok 750 zl/ strzykawkę Aczkolwiek jeżeli myślimy o całokształcie buzi i jej regeneracji, odmłodzeniu i ujędrnieniu to zapraszamy na frakcjonowanie laserowe skóry ;-) Zapraszamy BIOGENICA Klinika Piękna ul.grunwaldzka 519C 62-064 Plewiska www.klinika-piekna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linie marionetki rzeczywiście mogą być uciążliwe. Ja na początku nawet nie zwracałam na nie uwagi bo były ledwo widoczne. Dopiero później, jak już zaczęły się bardzo odznaczać poszłam na zabieg do Kliniki Maguccy. Mają tam świetny personel - doświadczony i profesjonalny. Efekt zabiegu przerósł moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, przez długi czas myliłam chomiki z liniami marionetki. Teraz się zorientowałam, że moim problemem są nie opadające policzki, czyli chomiki, ale linie marionetki - opadające kąciki ust i linie biegnące od kącików w dół. To bardzo postarza, jest taki jakby lekki nawis skóry czy tłuszczyku nad tą linią. Na razie lekki, ale przecież będzie się pogłębiał. Czy macie podobny problem? Czy są jakieś nieinwazyjne metody poradzenia sobie z tym problemem? Czy tylko lifting? http://markemed.com.pl/wyszczuplanie-twarzy-bez-skalpela/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkkkaa

Linie marionetki można poprawić dzięki kwasowi hialuronowemu Restylane. Ja mam cienką skórę więc lekarz zdecydowałam się na kwas Restylane Refyne dokładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×