Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyna00123

Zakątek białkopochłaniaczy, czyli z dietą Dukana za pan brat :)

Polecane posty

niewidzialna...dzieki za rady w sprawie serka mam nadzieje ze mi wyjdzie i ze bedzie smakowal az sie boje moze w niedziele zrobie jak bede w stanie po jutrzejszej imprezie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do otrąb to wiem wiem :) ech żeby tak kombinować żeby coś zjeść... a mc donald pod nosem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak myslicie i czy uzywacie skrobi kukurydzianej w 1 fazie bo sa rozne opinie a w ksiazce niewiem jak dukan zaleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola pracowalam w mc donaldzie przez 1,5 roku i bylo kilka osob ktore mi do dzis utkwily w pamieci ktore prawie codziennie bywaly w maku i ich otylosc niebyla zadowalajaca .... wiem wiem ze zartujesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia ja w 1 nie używałam, teraz czasem mi się zdarzy a w mc jest pyszna sałatka z kurczakiem grillowanym ale nie można dodać sosu :) a w składzie sałata i pomidorki koktajlowe + pierś pycha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) melduje się.. :) Mam znowu 2 dni warzyw huraa! :) Kurcze, nie wiem czy to wina diety ale cera mi się znacznie pogorszyła :( paznokcie i włosy ok, ale buźkę mam w stanie fatalnym :( Kasiu, co u Ciebie z cerą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ten kurczak nie jest grilowany niewidzialna... bo tam wszystko smaza w glebokim tluszczu :-( plus sos zabojstwo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja Ci dam mc donald !!!! daj spokój z tym badziewiem!!!! Martynko u mnie ok z cerą chociaż przed okresem zawsze mi kilka syfków na twarz wyleci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia ja tez pracowałam ale 1 miesiąc i to w Anglii będąc... oni są sto lat za nami... i faktycznie pierś grillowana jest z nazwy bo jest smażona na tłuszczu niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, mi też przed okresem, ale ja jestem po i do wczoraj skóra gładka, a dzisiaj rano kilka czerwonych punktów na ramieniu, a na twarzy jakbym się olejem wysmarowała.. zaraz mi się powywalają syfy coś czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska33 nie jadam mc donalda... jak już to sama powtarzam sama zrobię sobie kebaba z kurczaka z piersi :).. co do cery to dziewczyny łykajcie skrzy polny... napisała któraś dziewczyna gdzieś, że jej włosy wypadały, paznokcie się łamały a cera koszmar i zaczęła witaminy w postaci skrzypu łykać i jej przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna przemyj twarz wodą lub tonikiem... lepiej tonikiem bo ci ten tłuszcz czyli sebum zmyje... i tak 3 razy dziennie jak nie chcesz jakichś wyprysków dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, ja już tyle ze swoją buźką przeszłam, że w domu mam prawdziwy arsenał :) przemywam, jasne że przemywam.. i tonikiem i płynem micelarnym.. masakra jakaś :( a witaminy i tabletki ze skrzypem biorę regularnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna to już nie wiem jak ci pomóc... musisz przetrwać jakoś... może to chwilowe zachwianie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menelica moja mama ma 178 i właśnie waży 65 kilo :) laska że szok... także naprawdę będziesz super wyglądać :) ja tez niedługo zaczynam i motywacja rośnie z dnia na dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menelica ja też pamiętam liceum i te 60 kilo... później póród i było 86... zasiedziałam się w domu do 94 kilo... schudłam już 14 do 80... i z takiej wagi startuje.. Słuchajcie na jakiej stronie jest ten test dukana i macie jakieś tłumaczenie?? bo pewnie po francusku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam poprzez francuską z tłumaczeniem :) jak byk 64,3 kg :) i o to mi w sumie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a osiągnę to 18 czerwca 2011... także na lato laska będę :) jak się patrzy... i ślub też... wbije się w 38 lub 36 nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mam dziś czasu żeby dłużej przy kompie posiedzieć :( Martyna a może zjadłaś coś na co jesteś uczulona... sama nie wiem :( może rzeczywiście samo minie OBY !!!!! No i kolejna dukanka z nami :) Super :) gratuluję 3 kg w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menelica a ja mam taki problem że zawsze miałam biust... ale teraz jak schudłam to mam większy... kiedyś było 90c a teraz mam 80D... kuźwa nie wiem biust mi urósł czy tłuszcz w cycach się zmagazynował... pewnie w 36 nie wejdę... ale 38 czy 40 nawet to lepiej niż 44 czy 42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka ja miałam 46... znam ten ból niestety... teraz tak 44/42 w zależności od sklepu... ale marzę o 38.. iw iem że tak jak piszesz KOSMOS uda się nam osiągnąć .... 29.01.2011 - start z DUKANEM waga 80 kilo cel 65 kilo Wg testu Dukana osiągnę 64,3 kg do 18.06.2011. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menelica no to 40 to jest super powiem ci... ale ty startowałaś z 75 kilo... i mniej masz do zrzucenia niż ja... także faktycznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, nie wiem po czym to może być, dzisiaj postaram się więcej warzyw niż ostatnio wszamać.. Humor mam przez te problemy z cerą do bani.. Lecę ćwiczyć, może mi się poprawi chociaż trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esterka8319
Witam dziewczyna, jest też do Was się dołączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×