Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyna00123

Zakątek białkopochłaniaczy, czyli z dietą Dukana za pan brat :)

Polecane posty

Hej hej:) no i widzicie? WSZYSTKO MOZNA!!! Nie trzeba od razu izolowac sie od ludzi!!! A jak ktos bedzie glupio dogadywal to nie mowcie, ze na diecie jestescie tylko ze Wam cos tam zle w wynikach okresowych wyszlo i lekarz tak zalecil, proste! Cel uswieca srodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, robię sobie śniadanie, patrzę a tu ser biały półtłusty, a przypominałam żeby chudy kupować, bo muszę uważać na tłuszcz. Ech.. kazać facetowi zrobić zakupy... No i znowu od rana jestem na jajcach. Kasiu, ale o ile dobrze pamiętam, Twój brat też się odchudzał, więc wie jak to jest z "jednym kawałkiem". Mnie też to tłumaczenie najbardziej denerwuje... Najgorsze jest to, że owoców też nie można więc chyba na samej wodzie i niesłodzonej herbacie będę cały wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynko zrob salatke brokulowa i zanies na imprezke. Milo bedzie gospodyni a i Ty skubniesz to co reszta;) jak chcesz zaraz Ci skrobne przepis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może powiem wszystkim że mam grypę żołądkową :) i po sprawie....hahahaha raczej po imprezie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nim najmniejszy problem bo on rzeczywiście mnie rozumie, gorzej z resztą towarzystwa . Dobra nie ma co się w tym temacie już rozwodzić...po imprezie zdam relację jak było :) ja dziś rano też w lodówce znalazłam biały półtłusty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) od kilku dni śledzę wasze wpisy. Już od kilku miesiecy mysle o tym zeby nad soba popracowac. Od zawsze praktycznie mialam te kilka kilogramów za dużo. Jakis rok temu probowalam Dukana ale sie zniechecilam bo jestem leniem i nie chcialo mi sie robic czegos innego niz tylko twarozek i cycki z kurczaka :) teraz planuje ślub, za jakies 1,5 roku i to jest chyba ostatni dzwonek żeby z rozmiaru 44 na 36 sie przerzucic? jak myslicie? :) dlatego Dukana po raz drugi zaczynam 17.01 (w ten weekend mam uroczystość rodzinna co napewno nie ułatwi początków na diecie :) pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 brokuł 2-3 pomidory 1 papryka czerwona 3 jaja na twardo jogurt naturalny mały 1-2 ząbki czosnku sól, pieprz Brokuła wrzucasz na osolony wrzątek i gotujesz 3 minutki. Ma byc al dente. Jak wystygnie układasz najlepiej w przezroczystej misce(ładnie wygląda) rózyczki brokuła na to kawałki pomidora, potem kawałki jajka, na to pokrojoną paprykę i tak warstwami. Można dodac ser feta o niskiej zawartości tłuszczu. Robisz sos czosnkowy. do jogurtu wyciskasz czosnek szczypta soli pieprzu polewasz sałatke i gotowe:) Pycha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj luska luska. Pewnie ze to dobry moment na dietke. Ja czekam na sciage....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest pyszna u mnie na kazdej imprezie obowiazkowa bo wszyscy sie na nia rzucaja. :) Takze jak cos zrob podwojna porcje bo duzo nie pojesz jak sie do michy towarzystwo dorwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze ja tej sałatki na razie nie mogę zrobić :( ale jak już będę mogła....to dopiero będzie się działo!!!!!!! ;) luska oczywiście dołączaj do nas. ja trzeci raz podchodzę do tej diety i uwierz mi ze mnie też jest leń i to nie powiem jaki.... Myślę że za 1,5 roku to będzie z Ciebie niezła laska :) to czekamy na Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie podziala olaskar???? Miala mi sciage co do dietki napisac:( Nic czekam cierpliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapomnialam Wam powiedziec. Wczoraj po pracy bylam tak glodna ze jak tylko weszlam do domu to rzucilam sie na obiadek, ktory przygotowal mi moj maz i z tej łapczywosci ułamałam sobie na widelcu jedynke:( Obżarstwo nie popłaca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ale się rozpisałyście... tak kaśka33 zaczynam od 22 dopiero bo okresu mam dostać i chcę po nim:) flesz80 zaraz wkleję co możesz jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięsa dozwolone: -eskalopki cielęce -konina -królik -ligawa - pieczeń cielęca - POLĘDWICA WOŁOWA - ROSTBEF - stek mielony (maksymalnie 10% tłuszczu) - stek wołowy - żeberka cielęce (bez tłustej skóry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, Kasi to chyba bardziej chodziło o miesiąc jaki wpisałaś :) Muszę zmykać dziewczyny, pojawię się w porze obiadowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podroby dozwolone: - nereczki cielęce - ozorek cielęcy - ozorek jagnięcy - wątróbka cielęca - wątróbka drobiowa Wędliny dozwolone: - szynka wieprzowa - szynka z indyka - szynka z kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ola. dzieki. czyli miesko miesko miesko przez pierwsze dni? Oprocz tego rybki jogurty i jajka? A te otreby tez w tej pierwszej fazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już poprawione:) Dzięki :) Ryby dozwolone: - barwena -czerniak - dorada - dorsz - gardłosz - halibut - halibut wędzony - labraks - flądra - łosoś - łosoś wedzony - łupacz - makrela - merlan - mieczyk - morszczuk - płaszczka - sardynka - sola - strzępiel - surimi - tępogłów - tuńczyk - tuńczyk w sosie własnym lub w konserwie - turbot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flesz80... otręby w każdej fazie codziennie 2 łyżki do jogurtu lub podam ci zaraz przepis na placek owsiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owoce morza: - gambasy - homar - jeżokrab - jeżowiec - kalmar - krewetki różowe - krewetki szare - languista - małż - mątwa - mięczak jadalny - omułek - ostrygi - ośmiornica - przegrzebki - rak - sercówka - ślimak morski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drób: - Bażant - gołąb - indyczę - indyk - kura bez skóry - kurczak - kuropatwa - perliczka - przepiórka - stek ze strusia Jajka: - jajka kurze - jajka przepiórcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nabiał: - chude mleko - chudy biały ser - chudy serek wiejski - jogurty naturalne i aromatyzowane słodzikiem bez tłuszczu - serki homogenizowane bez tłuszczu - serki topione w kostkach bez tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×