Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyna00123

Zakątek białkopochłaniaczy, czyli z dietą Dukana za pan brat :)

Polecane posty

Przepis na placek z otrąb owsianych: 1 łyżka stołowa otrąb pszennych 1 łyżka stołowa otrąb owsianych -1 jajko lub same białko - 1 łyżka stołowa beztłuszczowego białego serka Otręby pszenne i owsiane dokładnie wymieszać z chudym białym serkiem, jajkiem lub samym białkiem. Całość usmażyć na patelni z powłoką zapobiegająca przywieraniu. Jeżeli nie ma się odpowiedniej patelni można rozprowadzić na patelni krople oliwy za pomocą ręcznika papierowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryby można pod każda postacią czy wędzone, czy gotowane na parze, czy w puszce czy też w zalewie własnej. Drób to np.kurczak i najmniej tłuszczu ma pierś, potem udko na końcu skrzydełka. Woda gazowana lub niegazowana, coca cola light i zero są dozwolone. Musi być 1,5 litra płynów dziennie. Do każdego posiłku ciepły napój musi być. Z jajek możesz zrobić czy omlet czy jajecznicę, na twardo, na miękko itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja teściowa robiła na chudym twarogu albo na serku typu almette maturalny... ale to może dziewczyny nam jeszcze podpowiedzą na jakim serku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyprawy podam ci zakazane to będzie łatwiej: - cukier - czekolada - ketchup - majonez - masło - oleje - oliwa - orzechy arachidowe - suszone owoce - śmietana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak możesz pić herbatę i kawę a jak pijesz z mlekiem to tylko odtłuszczonym :) tak samo otręby możesz jeść z mlekiem odtłuszczonym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Olu super ze napisalas:) to teraz tak jak chce schudnac 10 kilo to ile dni powinnam jesc same bialka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dozwolone warzywa w fazie naprzemiennej: - bakłażan - biała kapusta - boćwina - brokuł - brukselka - cebula - cukinia - cykoria - czerwona kapusta - dynia - fasolka szparagowa - kalafior - kalarepa - koper włoski - ogórek - papryka - pieczarka - pomidory - por - roszponka - rzepa - rzodkiewka - sałata karbowana - sałata zielona - seler - serce palmy - soja - szparag szpinak Dopuszczalne: - burak - marchewka I możesz jeść gotowane, grilowane, pieczone w folii czy surowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- do 10 kilo masz 3 dni uderzeniowej - od 10 do 20 kilo- 5 dni uderzeniowej - powyżej 20 - od 7 dni do 10 uderzeniowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha czyli w moim przypadku 5 dni na bialkach a potem warzywka same tez 5 dni czy od razu bialka i wrzywka razem 5 dni? sorki ze tak pytam ale chce to zrobic porzadnie a nie ma to jak dowiedziec sie od pewnej osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 5 dniach uderzeniówki stosujesz dalej w którymś z tych wariantów: - 5 dni czystych protein i 5 dni proteiny i warzywa - 1 dzień protein i 1 proteiny i warzywa - 2 dni czystych protein i 5 dni protein i warzywa lu 2 dni protein i 2 dni proteiny warzywa. Tylko nie wiem czy po 5 dniach uderzeniówki masz dalej np 2 dni protein jeszcze i wtedy 2 dni protein i warzyw?? Ale to nam dziewczyny powiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to bede w takim razie zagladac moze ktoras sie wypowie:) dziekuje bardzo za poswiecony czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola czekaj bo czegos tu nie kumam:( zaczynam powiedzmy od jutra i jem przez kolejne 5 dni proteiny i to jest ta uderzeniowa. Po pieciu dniach szostego dnia jem proteiny, siodmego warzywa i proteiny a co z 8dniem? jak to jest z ta naprzemienna? ile dni ma trwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 znowu proteiny, 9 warzywa i proteiny, 10 proteiny, 11 warzywa i proteiny....naprzemiennie.... i do uzyskania upragnionej wagi :) 5 dni uderzeniowej masz i po niej na przemian :) 1 kg na tydzień powinnaś lecieć... jak jesteś bardzo pulchna to do 3 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosujesz naprzemienną dotąd dopóki uzyskasz upragnioną wagę jak masz 10 kilo to powiedzmy zajmie ci to około 7 tygodni... po niej mamy utrwalanie wagi... ale z tym poczekajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok super rozjasnilas mi w glowie dzieki, dzieki i jeszcze raz dzieki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez na początku ciężko szło zrozumieć ale damy radę :) Ja mam tydzień na ułożenie sobie menu :) I muszę zapełnić lodówkę moimi produktami żeby mnie nie kusiło... podobno najgorsze pierwsze 3 dni... ja uderzeniówki chce 7 dni pociągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy damy... ja weekend sobie obrałam za start diety bo w sobotę pracuję więc w pracy łatwiej się skupię na diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie patrzyłam na wzrost swój i wagę no i obliczyłam sobie BMI... mam nadwagę narazie bo maksymalnie powinnam ważyć 74 a ja 80... więc niby 6 kilo... ale dla super sylwetki to 60 kilo powinno być...20 kilo tylko... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak dobrze ze znalazlam taki akurat temat :) z osobami poinformowanymi co i jak.. za pierwszym razem z dukanem chyba to mnie zgubiło ze tak na prawde nie wiedzialam co i jak. ale teraz jestem pozytywnie nastawiona :) damy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze sie nie odzywalam ale przedstawiciel u mnie byl:) ja niby bmi mam idealny ale to nie wazne wazne jak wygladam, a wygladam zle, mam brzuch jak stodola a biodra jak szafa. co z tego ze niby waze w normie jak te kilogramy sa nierownomiernie rozlozone? Nic trza sie za siebie brac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś i ja nie kumam :( albo źle doczytałam albo zrozumiałam. Ja naprzemienną robiłam 5 dni protein, 5 dni protein z warzywami...muszę odkopać książkę. Ola rzeczywiście chodziło mi o miesiąc w którym zaczynasz dietę :) Ola i ja dziękuję za przypomnienie produktów dozwolonych w diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, dobrze robiłaś. Miałaś 5 dni uderzeniowej, a później 5/5 czyli po uderzeniowej miałaś 5dni białka+warzywa, później 5 dni same białka i znowu 5dni białka+ warzywa :) aż do upragnionej wagi :) Ja sobie wybrałam 2/2 żeby tak bardzo nie cierpieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety muszę pocierpieć...z "trochę" większej wagi startuję ... właśnie zjadłam duży jogurt naturalny z otrębami i małą parówkę drobiową. Wieczorem rybka na parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×