Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

rower z allegro

Polecane posty

witam:) chcialam kupic sobie rower ale jakis najzwyklejszy, zebym miala czym do pracy jezdzic bo dzisiaj godzine autobusem jechalam mimo ze z pracy mam jakies 7 przystankow, tyle ze musze sie przesiadac na drugi autobus, i tez stalam na przystnaku jak pajac jakis:o snieg zaraz mam nadzieje ze stopnieje to chce wsiasc na rower i 15minut i jestem w domu:P tyle ze nie wiem czy warto kupowac rower na allegro przeczytalam ze on nie przyjezdza do konca skrecony, czy ja bede miec sama problem zeby go skrecic? zeby nie bylo tak ze mnie przednie kolo wyprzedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a g n i e s z k a_
ogólnie ten rower nie był by bardzo używany tylko do ostrego dupczenia mnie siodełkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jesteś melepetą to raczej go nie skręcisz pamiętaj że wiele rowerów na allegro nie ma hamulców i siodełka w standardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie znalazlam taki za 370zl gdzie bylo napisane ze wszystko ma, wiec po co ktos mialby klamac widzialam na normalnych stronach rowery po srednio 1500zl ale raz ze mnie nie stac na taki, a dwa ze kurde po co mi taki super hiper rower? ja chce najzwyklejszy co bym mogla do pracy nim jezdzic:) a lepszy z przerzutkami czy bez? mi to w sumie nie robi roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej warto kupic na allegro jakis uzywany, byle nie byl kradziony. Spytaj przynajmniej o jego pochodzenie. Jakbys kupila kradziony, jesli ta osoba wpadnie, to tez mozesz byc sadzona o paserstwo nieumyslne. Jest kupa np. rowerow gorskich starszego typu- ze stopow cr-mo, za ok. 300 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rower powinien byc dobrej marki, takie rowery kosztuja nowe zawsze powyzej 1000 zl, i nie sa wtedy z super osprzetem, tylko z podstawowym. Rowery co sa nowe za 1500, mozna kupic uzywane kilkuletnie za ok. 300-400zl. I to najlepsze rozwiazanie - bo to co sprzedaja w supermarketach nie nadaje sie do jazdy. Kolega sobie kiedys taki tani rower kupil i za drugim razem odpadly mu oba pedaly :( W niemczaech jest to np. zakazane - wystawianie takiego badziewia na rynek. Rower po prostu mosztuje, porzadne przerzytki sa powyzej 200 zl, a nie caly rower za tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na tej aukcji masz typowy chlam jak z supermarketu. Poszukaj lepiej uzywanego ale dobrej firmy: np. Trek, Giant, Scott, Wheeler, Corratec, Merida...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jezdze starym trekiem, jest to dobra firma, ale rama troche porysowana, widac ze ma pare lat i jest tego starszego typu- ze stali, zostawiam go oczysscie zapietego, i nikt go nie ukradl. Nie wiem tez, czy te typowo miejsckie rowery daja rade zima.... TEz olalam juz komunikacje miejska, rower znacznie wygodniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupa - ten giant jest ok, kiedys dostalam na komunie giant taki czerwony z brokatem swiecacy :D fajny byl :) ja nie chce tego roweru teraz na zime ale generalnie bo mnie bedzie strzelac jak tyle czasu zajmuje powrot do domu mieszkam na naramowicach, a kto mieszka w poznaniu to pewnie wie ze tam jest zawsze problem zeby dojechac bo ciagle korki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem z Poznania, wiem gdzie sa Naramowice.... Na tej twojej aukcji co podalas zauwaz, ze nie pisza nawet z czego jest rama.... Pewnie ten Giant bedzie z polowe lzejszy, nie mowiac o ogolnie lepszym osprzecie, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie tak ale ja dawno roweru nie mialam wiec nie wiem na co mam zwracac uwage:( pierwszy i ostatni moj rower to ten wlasnie na komunie:( o a jak jestes z poznania, szukam tez jakiejs silowni dla kobiet, bo czas najwyzszy ruszyc tylek a mi samej w domu sie nie chce cwiczyc:o szukalam czegos wlasnie w okolicach naramowic i slyszalam ze w ch pestka jest jakas silownia, orientujesz sie moze? bo nie moge nawet strony internetowej znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodze na silownie... No i jestem z drugiego konca- bo Grunwaldu.... Chodze za to na konie- to tez w sumie silownia, tylko chyba mniej monotonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam gdzie 100km robic moj drogi ;) a na silownie chcialam sie zapisac zeby pocwiczyc wszystkie partie, bo np rak nie pocwicze na rowerze, chyba ze bede go dzien w dzien znosic i wnosic na drugie pietro:P nie, ja powaznie pytam zazwyczaj na silowni jest tez sauna z czego chetnie korzystam dlatego tez pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam kupować rower na allegro, można się nieźle naciąć. Zajrzyj na mudserwis.com, tam mają sporą ofertę rowerów, do tego w niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatiuszkaDziewuszka
Moim zdaniem rowery na allegro, to jakaś lipa. Nie rozumiem ludzi, którzy kupują taki szajs - ja sobie kupiłam Gianta w salonie rowerowym. I faktycznie zapłaciłam więcej niż na allegro, ale jeżdżę na nim już trzeci rok, bo technologia tej firmy jest bardzo dobra i rower się za chwilę nie rozwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikerrr
Nigdy! Sprzedają je zazwyczaj ludzie, którzy nie znają się na rzeczy. Jak szukałem dla siebie to pytałem, ale nikt z allegro nie był w stanie udzielić mi odpowiedzi na pytania, doradzić itp. A tanio rower kupić można też w sklepach internetowych, z tym, że tam obsługa zna się na rzeczy. Ja swój kupiłem w tym sklepie http://rowertak.pl/ i nie jest to tylko reklama - choć sklep w pełni na nią zasługuje, ale opinia zadowolonego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakisrower1
Bardzo opłaca się kupić rower z allegro, ale i też ze sklepu internetowego na przykład https://iwobike.pl/ za to odradzam kupno roweru w sklepach stacjonarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×