Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość manga2185

szukam takiego jednego serialu ale nie pamiętam tytułu

Polecane posty

Gość manga2185

Czy ktoś może pamięta taki serial i jaki jest jego tytuł jest on w czasach gdzie nosiło się suknie dziewczyna kochała jakiegoś wojskowego ale musiała wyjść za jakiegoś plantatora nie kochała go na początku a on ją nawet raz zgwałcił była tam też jakaś służąca co go kochała i z czasem została jego kochanką ale on jej nie chciał spiskowała przeciw tamtej jego żonie z jaką starą babą . Facet był bardzo przystojny nie pamiętam ich imion a tak bym chciała zobaczyć ten serial .proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manga2185
Dodam że to serial brazylijski albo podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polnoc-poludnie
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miękkacipa
Północ-Południe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manga2185
Nie to nie ten bo to byli aktorzy brazylijscy to był tasiemiec , ten plantator nie był żołnierzem tylko chłopak tej dziewczyny , ona z czasem go pokochała i miała z nim dziecko ale on się ukrywał była jakaś rewolucja czy coś ale na pewno nie północ-południe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dług ozostają to źler,.
tez mi się ta isaura skojarzła:p ale oglądałam ze 2 odcinki przelotem a mimo to jakoś mi tak pasuje....no bo co innego...tam tak śmiesznie mówili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luz Maria? aktorka miała takie ciemne kręcone włosy? młoda, ładna? To mi najbardziej pasuje. On mówił do niej Lusesita. Bo chyba nie Isaura hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcociaż w Lz marii nie był plantatora coś mi się wydaje :P i nikt jej nie zgwałcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manga2185
ona miała z nim później syna to byli bardzo znani aktorzy z 1995 1997 tak gdzieś ten serial leciał teraz ich już nie widzę . Co mogę jeszcze dodać niech pomyślę ona cały czas chciała uciec z tym wojskowy puki się nie zakochała w swoim mężu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manga2185
znalazłam po karkołomnym szukaniu aktorów którzy wystąpili w tym serialu Adela Noriega i Fernando Colunga w rolach głównych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że oni nie grali nigdy w jednym serialu razem. Sprawdź Filmweb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manga2185
A właśnie że grali w Amore Real znalazłam go jednak teraz szukam wszystkich odcinków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luz Maria czyli Lusesita
nie jest telenowela brazylijka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luz Maria czyli Lusesita
i ona urodzila coreczke Marie Rose - synka nie miala Niewolnica Izaura tez odpada - bo tam tez nie urodzil sie synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manga2185
Jest serial odnalazłam ale na you tubie są tylko odcinki bez lektora ma ktoś odcinki Amore Real

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×