Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylweczka86

farba do włosów palette

Polecane posty

Zamarzyły mi się brązowe włosy, byłam u fryzjera i zafarbowano mi farbą w kolorze "jasnej czekolady", wyszedł dosyć ciemny brąz. Kolor ten bardzo mi się spłukuje i już dwa tygodnie po farbowaniu mam jasno brązowe z odcieniem mahoniu włosy. Chciałabym teraz spróbować zafarbować je farbą palette w kolorze G4 kakao . Czy ktoś miał ten kolorek i jak on wychodzi. Jak wogóle wychodzą kolory po farbowaniu farbą palette color creme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akulejkulu
Nie znam się ma farbach tej firmy, ale moja fryzjerka uważa, ze to najgorsze farby, niszczą włosy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zrezygnuj od razu
kilku fryzjerów powiedziało mi, że szampony koloryzujące i farby firmy Palette to największe gówno, nie wierzyłam i mam za swoje :O poza tym brąz Palette wychodzi kruczoczarny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farby palette są bardzo trwałe - schodzą razem z włosami, mają piekną paletę barw, które się nie zmywają i kilogramy szkodliwych substancji, które spalą ci skórę głowy. Każda farba szkodzi włosom w jakiś sposób, ale palette nie poleci ci nikt przy zdrowych zmysłach. Chyba, że ma skórę ze stali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam palette, są bardzo ostre, wręcz parzące! farbowałam na odcień rudego (nie pamiętam dokładnie), miałam poparzoną skóre, niszczy strasznie włosy, odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam Biokapu i nigdy nie miałam powodu do narzekań. Jest to farba apteczna, trzeba za nią zapłacić trochę więcej niż za zwykłą, ale na prawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×