Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
spadać podszywy

złapałam brata ubranego w moje rzeczy

Polecane posty

hej, zaczerniłam się od razu bo sprawa jest trochę głupia i delikatna i pewnie zaraz podszywy by sobie jaja zaczęły robić a ja naprawdę potrzebuję pomocy, mam 18 lat, mam młodszego o rok brata, jakiś czas temu zauważyłam że ktoś musi ruszać moją bieliznę i rajstopy :O, czasami moje figi były trochę rozciągnięte i jakby rozepchane na przodzie przez penisa :O, moje podejrzenia padły na brata, na szczęście tato pracuje w Niemczech i przyjeżdża do domu w weekendy więc to nie on, a innych mężczyzn w domu nie ma, ale nic nikomu o tym nie mówiłam bo nie chciałam rzucać oskarżeń bez dowodów, bo by się wszystkiego mógł wyprzeć a ja wyszła bym tylko na idiotkę, no i dziś była idealna sytuacja by przyłapać brata, brat ma grypę i został sam w domu, mama w pracy, ja w szkole, a brat sam w domu, postanowiłam się więc urwać z lekcji i wrócić wcześniej do domu, no i go przyłapałam w moich rajstopach, staniku, majtkach i spódnicy :O jak mnie zobaczył to zaniemówił i spalił cegłę, spytałam czy to są moje rzeczy, on uciekł do swojego pokoju, dałam mu trochę czasu na ochłonięcie i po 30 minutach poszłam do niego porozmawiać z nim, nie był za bardzo rozmowny, pytałam czy czuje się kobietą odpowiedział że nie, pytałam dlaczego to robi to on nie wie, mówił że to jest silniejsze od niego, przepraszał mnie i obiecywał że to się więcej nie powtórzy, prosił żebym nic nie mówił rodzicom, a szczególnie ojcu, no i właśnie tu jest problem, czy w takiej sytuacji powiedziały byście rodzicom o wszystkim? waham się czy nie dać mu szansy i jeśli się zobaczę jeszcze raz że moje rzeczy są ruszane to dopiero powiem, albo żeby już teraz dyskretnie porozmawiać z mamą, bo przecież jemu potrzebna jest pomoc, jakiś psycholog czy coś a mama by mogła mu pomóc i powiedzieć też mamie żeby nic nie mówiła ojcu o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up, naprawdę nie wiem jak się zachować najlepiej w tej głupiej sytuacji, czy nie mówić o tym rodzicom jeśli się to nie będzie powtarzać, czy jednak powiedzieć no bo brat potrzebuje chyba pomocy jakiejś - nie wiem, tak mi się wydaje że jemu potrzebna jest pomoc psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rum-cajs
http://studencka.fotolog.pl/rozmowa-z-rafalala,1387549,komentarze.html ostatnio na Świecie zapanowała moda na taką inność i znane firmy kosmetyczne i zajmujące się modą poszukują modeli , których charakteryzują na kobiety i pokazują publicznie za ogromną kasę może to jest jakiś pomysł na życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Cyc Kenner
następnym razem gdy brat się tak ubierze, przypnij sobie strap-on, chwyć go mocno za biodra i wychędóż analnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalalaa
nie mów nic rodzicom, Ty to zrozumiałaś ale oni pewnie nie zostaw brata z tym samego, może to tylko przejściowe, jest nastolatkiem a w tym wieku takie rzeczy sie zdarzają poza tym myślę że on teraz boji się że powiesz rodzicom ze raczej odechce mu się już takich pomysłów psycholog nie pomoże on raczej nie chce zmienić płci tylko może podnieca go damska bielizna myślę że to dość powszechna przypadłość nie martw się, nikomu tym krzywdy nie robi powiedz mu tylko zeby nie zakładał Twojej bielizny ze względu na higienę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektore jest tylko jeden
nie mów rodzicom - co to da? a chłopak jeśli drażliwy to taka sytuacja może być nawet powodem do odebrania sobie życia zabroń mu noszenia twoich rzeczy i najlepiej dyskretnie podrzuć mu jakąś na jego wyłączną własność będziesz siostrą godną zaufania i bedzie ci wdzięczny możesz delikatnie zasugerować terapię - przynajmniej jedno spotkanie nawet nie wiesz jak dużo ludzi ma swoje dziwactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i najlepiej dyskretnie podrzuć mu jakąś na jego wyłączną własność" a jak go kręcą JEJ rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorsz w bótelce
wyrosnie z tego, ja tez tak mialem w tym wieku i wyroslem, juz nie pamietam kiedy ostatni raz na dupie mialem damskie gacie a i wcale mnie juz do tego nie ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalalaa
nie bądźmy obrzydliwi, to jego siostra myślę że on zakładał jej bieliznę z braku laku nie miał kasy żeby kupić sobie własną albo się wstydził albo nie wiedział gdzie ją ukryć to podbierał siostrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rum-cajs
ale Tobie to przeszkadza, że brat się czuje kobietą i chce ubierać się i wyglądać jak kobieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalalaa
wyrosnie z tego, ja tez tak mialem w tym wieku i wyroslem widzisz, mamy juz tu wyleczony przypadek nie ma co robić z tego aferę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalalaa
nic mu nie podrzucaj no serio, nic nie mów rodzicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ale Tobie to przeszkadza, że brat się czuje kobietą i chce ubierać się i wyglądać jak kobieta ?" przeszkadza mi że do wyglądania jak kobieta używa mojej bielizny i ubrań i tylko to mi przeszkadza, ale nie uważasz też że to co robi nie jest normalne? to nie powód żeby go szykanować czy coś, ale to nie jest normalne, uważam że powinien jednak szukać pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektore jest tylko jeden
i tak to bedzie robił więc po co ma bawić się twoimi rzeczami a wogóle po co zapodajesz temat skoro nie pasują ci odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie, nie i jeszcze raz kategorycznie nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mo nic rodzicom . zalamie sie caly jego swat. zostaw go to jets jego zycie, jego bardzo intymna sprawa, sluchaj zostaw go\ tym tak jak jest i zaufaj mi bo wiem co mowie, przeszlam przez to samo tyle ze moj okazal sie gejem. ma 18 lat wiem tylko o tym ja i jego chlopak wiedze jaki jest szczeslwiy i wiem ze by tego nie przezyl gdybyto wycieklo. nie przezylby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to jednak nie będę na razie nic mówić rodzicom jeśli mi każdy pisze że to najlepsze rozwiązanie, ale co jak to się zacznie powtarzać? ktoś pisał że on jest teraz wystraszony, ok, prędko pewnie do tego nie wróci, ale boję się że skoro mówił że to silniejsze od niego to to za jakiś czas może się powtarzać, co wtedy? mówić czy nie mówić rodzicom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a wogóle po co zapodajesz temat skoro nie pasują ci odpowiedzi" nie nie pasują tylko miałam inne zdanie na ten temat, myślałam że lepiej będzie powiedzieć, a zapodaję temat żeby nie zrobić źle i przeczytać zdanie innych bo sama nie wiem czy dobrze myślałam czy źle, nie będę mówić na razie jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie powinnaś nic mówić rodzicom. Skoro piszesz, że są tolerancyjni to dobrze, ale pomyśl. Nawet jeśli rodzice przyjęliby to w miarę, to i tak jest to ogromne upokorzenie i wstyd. Twojego brata po prostu podnieca damska bielizna, nie ważne czy Twoja czy kogo innego, byle używana. Tak już niektórzy mają, inni z tego wyrastają, inni nie. Zaproponuj mu wizytę u seksuologa, ale moim zdaniem to nic strasznego, krzywdy nikomu nie robi. Zabroń mu po prostu ruszać swoje rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rum-cajs
gdyby wszyscy ludzie wyglądali tak samo i ubierali się tak samo , zachowywali się tak samo to świat byłby nudny czy facet ubierający damskie ciuchy jest chory ? a może ma dwie osobowości ? chyba już jest 'za stary' na leczenie psychiatryczne , to tak jakbyś na siłę zmuszała anorektyczkę do jedzenia albo spróbuj truć alkoholikowi aby przestał chlać , utopia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam miec watpliwosci czy bardziej troszczysz sie o jego dobro czy o swoje rzeczy? jeszcze raz nie mow nikomu chocby nei wiem co chyba ze chcessz go zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ale jeśli to się zacznie prędzej czy później powtarzać, a wydaje mi się że się zacznie, to też nie mówić? udawać że o niczym nie wiem czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rum-cajs
teraz to jest potrzebna operacja w głowie , zespół chirurgów musi się zebrać i brata na stół i w jego głowie muszą odszukać taką małą plamkę i laserem wypalić tę plamkę , żadna terapia nic nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa chłopaków nastolatków
podnieca ubranie damskich ciuchów, bielizny... z wiekiem przechodzi, nic takiego, daj mu spokój i nie mów nikomu, zyskasz przyjaciela a brat przyjaciel to ważna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie podniecaja go damskie ciuchy i to nic nienormalnego. Gorzej ze to ciuchy siostry ale co ma zrobic jak pewnie nie ma dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja udaje ze nie wiem o homoseksualizmie brata i co ? mam sie z tym czuc dziwnie czy jak? kocham go ponad zycie i szanuje jego wybor. skoro czuje sie szczeslwiy to co mam sie wpieprzac w jego zycie bo akurat jego pojecie szczescie nie miesci sie w ramy mojej koncepcji sczczescia? bo ja jestem hertero wiec i on ma obowiazejk byc? we sie stuknij w glowe dziewczyno, jak ciw ogole nie wstyd takie pytania zadawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Germaine Geer dziękuję za rady, jest mi cholernie wstyd że zadawałam takie pytania i już lecę się stuknąć, idiotka ze mnie że nie wiedziałam jak się zachować w takiej sytuacji bo przecież to wszystko takie oczywiste jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zresztą nie chodzi mi nawet o te moje rzeczy, że on je nosi, nawet taka spódnica to tam nic, no ale majtki? przecież to intymna rzecz i trochę mi teraz nieswojo z myślą że ktoś chodził w moich majtkach :O jak się nie będzie to powtarzać już to ok zapomnę, no ale jak jednak brat znowu zacznie? i mam udawać że nie wiem że moje majtki nosi :O? może rzeczywiście dobrym pomysłem było by coś kupić i mu podrzucić dyskretnie jak tam wcześniej ktoś pisał? oczywiście nie teraz, ale jeśli by się to zaczęło powtarzać Germaine Geer a ty taka mądra jesteś, ciekawe jak ty byś się czuła gdyby ktoś nosił twoje majtki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×