Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

studentka***

SESJA się zbliża! Może temat dla STUDENTÓW?

Polecane posty

Co Wy na to? Tak, żeby pomarudzić, pogadać... Ja w styczniu mam 4 egzaminy, ale do nich jeszcze dłuuuga droga, bo żeby podejść muszę ćwiczenia zaliczyć :) Najbliższe 2 tygodnie będą ciężkie. Co u Was? Uskuteczniacie dziś jakąś naukę? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca kucharka
tylko 4 czy jeszcze 4 zostały? co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee :P Tylko nie o tym :P Ja w sumie studiuje zaocznie i nie mam zbyt duzo testów ;] Ale i tak nie narzekam na brak nauki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 w tym semestrze do zdania. W sensie oficjalne egzaminy, bo niby są jeszcze zaliczenia. Informatyka i ekonometria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocia, niby tak, ale już tu tyle tematów o dupach, zdradach, dzieciach, depilacji bikini i dietach, że przyda się urozmaicenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozkurwiam kosmos
Ja jutro zaliczam angielski, ale taki ze mnie pojebany luzak, że nawet nie zajrzałam do notatek :classic_cool: W sesji mam trzy egzaminy, o ile zaliczę te, które mam przed sesją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala trala
;/ ja mam egzamin niedługo z anatomi, biologi i genetyki i chemi analitycznej:((( to wszytsko w jedym tygodniu! Myslałam, ze jak pojde na kosmetologie to bede robic make up i malowac paznokcie a tu dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alauind
ja mam jutro egzamin ustny :( czuje sie okropnie... stresuje sie niesamowicie.. materiału od groma, wykladowca= najwieksza kosa z mozliwych.. udupie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lala trala, mam koleżankę, też studiuje kosmetologie, miała takie same nadzieje, co Ty, a tu się okazało, że musi się jakiś szczegółów z anatomii uczyć. Mimo wszystko jest zadowolona z kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgjhghfcgv
A ktoś wie jak transformować i interpretować to: lnY=1,77x+0,25? Ekonometria się kłania:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alauind, głowa do góry (tak, tak wiem, łatwo napisać...), ale mimo wszystko staraj się myśleć pozytywnie! Już sie przekonałam, że co za dużo stresu to niezdrowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka 1308
ja w tej sesji mam 6 egzaminów;/ nie wspominam nawet o zaliczeniach ćwiczeń, masakra:( generalnie juz nie daje rady, opadłam z sił, więc chwila relaksu na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona jola
jutro mam kolokwium na prawach egzaminu-jest z całego semestru; prawdziwy egzamin z tego przedmiotu będzie za rok i będzie obejmował materiał z 3lat:)! poza tym, z jednego przedmiotu brakowało mi 4 do zwolnienia, ale znaleziono pod moim stołem ściągę, której nie podpisałam i mówiłam, że to nie moja...kobieta powiedziała,że nie przyłapała mnie,abym z niej korzystała, więc nie będzie konsekwencji...ale czy nie będzie, to okaże się we czwartek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie sesja
tez za 2 tygodnie...ale egzaminy i tak juz mam;/ wczoraj egzamin kobyła uczyłam sie i nie zdam;/ podali nam zagadnenia a egzamin byl zupelnie z czegos innego.....we wtorek nastepeny egzamin ciekawe czym tym razem nas zaskocza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sesja zimowa jest w ogóle ciężka, poprawki praktycznie równolegle z nowym semestrem są, wolę przerwę wakacyjną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona jola
ja mam typową sesję od 26 stycznia do 4 lutego-będą 3 egzaminy...jeden ten, co liczę jednak mimo wszystko na zwolnienie, drugi z reakcji chemicznych i syntez nie wiadomo czego, takich na 3 strony podaniowe , a ostatni z przedmiotu, na który nikt się nie uczył, bo nie było czasu:); piję kawę, biorę antydepresanty, słucham muzyki elektronicznej z dzieciństwa-typu sash, scooter, atb, wiec nie zasnę:) zwłaszcza, ze sypiam w dzień, po przyjściu z uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sesja zimowa jest w ogóle ciężka, poprawki praktycznie równolegle z nowym semestrem są, wolę przerwę wakacyjną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jutro kolokwium, ale sił mi zaczyna brakować, więc pewnie niedługo spanie ;) Widzę, że trochę studentów tu siedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jutro 2 kolokwia, z moich ulubionych calek i poprawka poprawki chemii- nie zdam- wylot ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś miałam kolokwium i egzamin 😭 Zostało mi 7 egzaminów 😠 po drodze zaliczenia jeszcze jakieś tam:O na samą myśl czuję się zmęczona 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala trala
nie samą nauka człowiek żyje- świeta racja! Dlatego właśnie pije piwko z dziewczynakami ze stancji:D Lublin pozdrawia:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calki trzeba przebrnac, nie wiem komu to potrzebne w zyciu ;) zakuj, zdaj, zapomnij. a jeszcze ten od cwiczen sie sapie, ze za glosno oddycham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ich dalej do końca nie rozkminiam ale na następny 5 semestr znowu nie będzie mi to aż tak potrzebne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×