Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość obudziłem własnie sie

Holandia , warto tam jeszcze do pracy wyjezdzac?

Polecane posty

Gość gość
warto zdecoydowanie. bylem ostatnio z otto i wrocilem zarobiony dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie byles z tym otto? jaka firma i lokalizacji? bo te jechac chce i nie wiem gdzie sie opyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy co jedziesz robić czy znasz jezyk.Ogólnie szklarnie i fabryki(zaklady produkcyjne) to patologia.Coraz gorzej nie mają zbyt dużo chętnych to biorą wszystkich.Nawet nieraz niesprawdzaja karalność.Więc wyrokowcy też są.Coś tam zrobisz ale nie oczekuj że po roku kupisz sobie fure za 50 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda agencja oszukuje i okrada pracowników, pracodawca płaci kupę kasy, a agencja zabiera połowę. Agencje pracy to czyste zło ;) Najlepiej zacząć przez agencję i jak najszybciej przejść do pracodawcy w linii prostej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przyjmują wszystkich, a przede wszystkim ciapatych, bo mają z tego ogromne tantiemy pochodzące z budżetu państwa. Brało się uchodźców teraz trzeba ich gdzieś ulokować, rządy nie mają wyborów, a kapitaliści mają ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat zmagałem się z kompleksem rozmiaru penisa przez co moje życie seksualne praktycznie nie istniało. Byłem już bliski poddania się kosztownej i nie do końca bezpiecznej operacji. Na szczęscie w odpowiednim momencie trafiłem na Member XXL produkt naprawdę działa! Stosuję go dopiero przez 2 miesiące a mój penis jest już większy o 3cm. http://nplink.net/kV3xzEzE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjnie nie jest, ale te marne 2.000€ jak nic wyciągniesz. Za mniej nikt tutaj nie pracuje (chyba, że cwel niekumaty i obijasz), bo wszystko drogie jak ch/ooj. Z takiej marnej pensyjki nie oszczędzisz więcej niż 500-600€ a to nie jest majątek. Z drugiej strony to i tak dużo lepiej niż w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000 € to wyciągniesz jak zapieprzasz przykładowo w chłodni albo mroźni...:O i to zależy jaka firma, średnia, dobra wypłata netto to 1600€. I w Belgii i w Holandii. Choć stosunkowo Holandia słabo stoi jesli chodzi o średnią zarobkową. Belgia trzyma się lepiej, ale to wiemy dlaczego - bliskość z unijnym korytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:31 To na co ci pojdzie te 1400Euro jak koszta wyzywienia niedrogiego to 200-300 euro miesiecznie,pokoj ze 400euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodziłam do mroźni z temperaturą -30° Celsjusza. Na Antarktydzie w zimie jest tak samo, a tam ciężko było wytrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto zdecydować się na Holandię. Na tamtejszym rynku jest nadal sporo miejsc pracy a pieniądze całkiem niezłe. Polecam wam zgłosić się do agencji pracy www.beetsma.pl Dzięki nim mam pracę w Holandii, z której jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Warto. Pracowałam w jumbo przez otto, spoko praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto, mój chłopak to parę razy na rok wyjeżdża do NL z otto, spoko kasę da wyciągnąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×