Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Milenaa.

Jak pięknie urządzić salon ???

Polecane posty

Gość kazik32423423
Pamiętaj, że piękny salon to przede wszystkim ładne ściany, podłogi i stylowe meble :) Polecam porozglądać się w sklepach meblowych. Na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie. Tutaj masz ciekawy artykuł na ten temat: http://arcz.pl/stylowe-meble-do-salonu-i-innych-wnetrz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że piękny salon to spójna kolorystyka i nic przesadzonego, za dużo mebli i bibelotów to nie dobrze. Ja mam deskę z exfloor dębową, do tego mam w bardzo zbliżonym odcieniu meble ale z ikei, wyglądają ładnie, ale za jakiś czas je wymienie, bo chcę mieć też porządne meble jak i podłogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, a czy ktoś z Was ma może tapetę? W salonie? Bo mi w oko wpadła ta tapeta http://decoinspiration.pl/scion-4119/188 ale wcześniej w ogóle nie myślałam o tapetowaniu... Miały być farby, ale ta tapeta mnie urzekła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, ale oprócz mebli, ścian i podłóg w salonie liczą się też stylowe dodatki – w końcu to wizytówka naszego domu. Bez obrazków, plakatów czy dekoracyjnych doniczek wnętrze wydaje się bezosobowe. Postawiłabym też na jakieś fajne, zwracające uwagę oświetlenie, np. ostatnio wpadły mi w oko kute lampy w tym stylu: http://www.britoplighting.pl/Produkty,3711/Oswietlenie_br_/_nowoczesne/Bellona Industrialne dodatki są teraz bardzo na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy delikatny salon, jedynym mocniejszym elementem jest czerwona kanapa która jako jedyna w centrum uwagi. Bardzo chciałam czerwoną kanapę dlatego wybraliśmy kanapę z obiciem fusion 09 red. Kanapa daję uroku całemu salonowi. Wybraliśmy obicie z fargotex ponieważ chcieliśmy by była łatwa w utrzymaniu i tak faktycznie jest , nawet zabrudzenia np po długopisie schodzą za pomocą gumki do ścierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywnie oceniam sklep Mebel Partner ich produkty i całą obsługę. Na stronie www.mebel-partner.pl jest pełny opis mebli, którymi handlują. Cały zestaw mebli do salonu stąd właśnie mamy razem z narożnikiem. Dowieźli terminowo, meble były odpowiednio ochronnie zapakowane, także w samochodzie nic nie ucierpiało po drodze. Kontakt miły i sympatyczny, nie było problemów z tym, żeby się chociażby dodzwonić, dopytać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalix
moim zdaniem warto też zainwestować w dobre oświetlenie, ja zamontowałam w salonie kinkiety activ jeta, super wyglądają, dają elegencki klimat w salonie naprawdę super wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby nasz salon wyglądał pięknie warto zainwestować w solidne i eleganckie meble. Sama niedawno szukałam takich mebli do swojego salonu. Znajoma poleciła mi sklep http://meblediamante.pl/. Kupiłam tam kanapę Chesterfield oraz krzesła pikowane. Meble są bardzo stylowe i eleganckie. Dzięki temu mój salon także tak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuska
bez dobrego oświetlenia ciężko będzie uzyskać efekt przytulnego wnętrza, ja wykorzystałam ledy o naturalnej barwie światła w całym mieszkaniu, dają naprawdę bardzo przyjemny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno również urządzałam na nowo salon. Szukałem ciekowych i nietypowych mebli. Całe szczęście koleżanka poleciła mi http://mebleswiata.eu/. Firma ta oferuje stoliki indyjskie, lustra kolonialne, witryny kolonialne, meble z drzewa egzotycznego itd. Każdy znajdzie tam meble dla swojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie najpiękniejszy salon to gustowne, eleganckie miejsce, a przy tym komfortowe i funkcjonalne (czytaj: absolutnie nie ma być to muzeum ;)). Jako, że u mnie salon łączy się z jadalnią i wszystko musiało łączyć się w spójną całość, to musiałam się naszukać mebli. Trochę pogooglowałam, trochę popytałam znajomych i dostałam namiar na sklep z meblami, które po prostu zachwycają ;) Moim oczkiem w głowie jest sofa - http://kdcmeble.com/pl/sofy/sofa-cupido-3.html#/grupa_cenowa_tkanin-grupa_1/pikowanie_krysztalkami-nie/polysk_nog-nie/wybarwienie_nog-2. Wybrałam pikowanie kryształkami co podniosło efekt wizualny i dodało klasy. Przyznać musicie, że w sieciówkach takich pięknych mebli nie uświadczycie ;) Plus tego sklepu jest też taki, że można zamówić darmową próbkę obicia i drewna i samemu wybrać i sprawdzić materiały, z których mebel ma być wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wybieram jutro na Targi Warsaw Build, http://warsawbuild.pl, to są targi branży budowlanej i wnętrzarskiej, na których wystawiają się firmy także z zagranicy, na pewno będą najnowsze rozwiązania i trendy, pewnie już na kolejny rok :) Lubię być na bieżąco, zwłaszcza że pasjonuje się właśnie aranżacją wnętrz. Polecam każdemu - jeszcze jutro w EXPO XXI w Wawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztowa
Ja nie szukałam zbyt długo mebli, pierwsze kroki skierowałam do agaty i tam wybrałam sobie zestaw najbardziej mi odpowiadający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu w meble zaopatruję się w salonie Mebel Partner - www.mebel-partner.pl Mają dobre warunki, dowożą sami meble i jest dużo w ofercie modeli, które mnie szczególnie interesują, które mogę sobie w swojej restauracji wykorzystać. Bardzo dobra jakość użytych materiałów, oryginalne stylizacje i też muszę tutaj obsługę pochwalić, są dobrze zorientowani w tym czym handlują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberta j
O, tak, jak stół to koniecznie drewniany. swego czasy też szukaliśmy ale rozkładanego, jest bez wątpienia bardziej funkcjonalny. Koleżanka poleciła nam producenta Ola Mebluje i udało się. Wykonali dokładnie tak jak chcieliśmy, pomogli w doborze krzeseł, a na dodatek za całość zapłaciliśmy mniej niż w jakimś stacjonarnym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golanka
ja kupiłam do salonu ostatnio kinkiety active jeta, bardzo fajnie się komponują w salonie, poza tym miałam problem z wyborem bo było wiele opcji do wyboru i nie wiedziałam na które się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy w jakim stylu chcemy urządzić salon, ja lubię takie klimatyczne wnętrza z duszą i tym kierowałam się przy wyborze mebli, milemaison.pl/seria-verona to tu kupiłam swoje ulubione meble powyżej wzór i styl. Są piękne szykowane jasne nie zmniejszają mi optycznie przestrzeni...! a tak pozatym to Mój ulubiony sklep z meblami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudne meble ma Belbazaar, zakochałam się. To co lubię najbardziej - lite drewno, i retro i nowocześnie, pasuje do stylu skandi, do loftowych wnętrz ale znajdzie się i piękna biblioteka w francuskim stylu https://belbazaar.pl/37-meble-francuskie Uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie zaopatrzony jest salon Mebel Partner. Na pewno mają meble inne niż konkurencja, bardziej designerskie, z pomysłem, nie takie oklepane, nudne wzory jakich pełno w sklepach. Nowoczesne, ładnie wykończone, z dobrej klasy drewna, skóry czy innych tworzyw. Dużo zdjęć i opisy mebli są na stronie sklepu online www.mebel-partner.pl Można sobie dość szczegółowo przejrzeć konkretne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie najważniejsze we wnętrzu s dodatki, bo to one kreują przestrzeń wokół nas- dodatki tkanin jak dla mnie to zawsze dobry sposób na nadanie wnętrzu charakteru.Wiele razy zamawiałam poszewki, koce i inne drobne dodatki ze strony sklepu dekoria.pl http://www.dekoria.pl/ Teraz czekam na zamówione do salonu rolety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno warto też zastanowić się nad wymianą mebli. Mają one duży wpływ na wystrój i atmosferę w każdym pomieszczeniu. Ja niedawno zamówiłam nowe meble od firmy www.meblesosnowe.eu i bardzo jestem z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do dodatków do Salonu Polecam jakiś ładny stojaczek na wino, Bardzo oryginalny który podkreśli styl. Jeżeli chcesz by rzuciło się w oczy to jest to idealny dodatek. Najlepszy wybór jest tutaj www.pl.ericolusso.com. Ja polecam bo jeden już zakupiłam a efekt daje fantastyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon bardzo ważna część w domu, szczególnie dla mnie prawdę mówiąc! A mi się bardzo podobają te meble milemaison.pl/meble-prowansalskie-montreux-soft-grey. Jestem zakochana w stylu prowensalskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Panik
Kluczem jest połączenie walorów estetycznych i praktyczności, ergonomii rozwiązań. Dobry projektant w takim przypadku jest na wagę złota (Decoroom w Warszawie polecam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaRiolka_87
Gdyby ktoś poszukiwał wygodnej kanapy do salonu to polecam sklep Luk-Pol z Gniezna na Kiszkowskiej. Są elastyczni co do rozmiarów. Mam model narożnika robiony dla mnie na zamówienie i jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×