Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość groupon

Jakiś tani prezent na Dzień Babci i Dziadka ??? !!!

Polecane posty

Gość gość
Ja mam 5 latka i 9 miesięczną córkę. Zrobiłam im świetne wspólne zdjęcie, fotografie są na kubkach, dokupie coś do przegryzienia jeszcze albo coś upieke i tyle, w marcu mamy urodziny, w kwietniu roczek, urodziny 2 osób i ślub więc też kombinuje by coś tylko symbolicznego dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci dadzą babci czekoladę i herbatę.Dziadkowi piwo bo pij***ardzo rzadko,tylko jak jest jakas uroczystość.A dla mojej mamy dzieci dadzą lepszy prezent niż dla teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ubiegłym roku oprócz laurki wręczonej rano, po południu dał mój syn swojej babci prezent, za który babcia sama zapłaciła:D Wracając z przedszkola [spotkanie z babciami i dziadkami] teściowa podjęła się przyprowadzenia malca. Po drodze mijali targowisko, a tam pewien pan oferował kawałki z drewna z uwiecznionymi na nich sentencjami. Syn nie przeszedł obojętnie obok tabliczki z napisem -"Najlepsza babcia na Świecie"... Fakt, babcia super... i tak wspaniale się zachowała,pożyczając wnukowi 3 zł na zakup. Syn miał jej zwrócić ze swojej skarbonki, ale rozmyślił się... Ostatecznie zwrócił dług po wielu rozmowach. z nami, rodzicami... W tym roku już dawno ze swoich oszczędności kupił babci prezent - krem do rąk! Złagodzimy to dołączając do laurki i kremu kwiatek. Mamy super babcię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prezenty dla Babć czy Dziadków polecam wam ten sklepik http://www.medycynanaturalna.pl Ja kupiłam dla obu Babć jonizatory powietrza, żeby lepiej i zdrowiej im się oddychało ale jest duzo innych ciekawych rzeczy ważnych pod kątem zdrowia i dobrego samopoczucia - Babcie lubią takie prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaszer
Swojej babci zakupiłam. Obrus. Babcia kupuje zazwyczaj materiał i sama coś tworzy, ale chciałam, żeby miała też coś, przy czym nie będzie się męczyć i skorzystałam z oferty tego sklepu: http://mowiszimasz.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadziucha
Moim zdaniem dobre prezenty to takie które są praktyczne. Dlatego warto wcześniej zastanowić sie nad tym co chcemy danej osobie podarować. Gdy ja sie tak zastanawiałam to wiem , ze dla nich fajnym prezentem była by taka http://www.cezar24.pl/lupy-podswietlane-c-37_2_14.html podświetlana lupa. Babcia bardzo lubi czytać a dziadek majsterkować wiec zdecydowanie im sie to przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=pKCDtTs0vWg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selin66
Jak krucho z kasą to rusz głową ;) Zamiast dawać dziadkom kolejny prezent możesz w tym roku nauczyć ich czegoś, np obsługi komputera i internetu :) Teraz jest tyle stron dla seniorów :) http://senioralna.tv/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję dziadkom piękny kalendarz z fotografią wnucząt. Zamawiam przez Internet (jotankalendarze.pl/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam jeden prezent a był to obraz na płótnie - reprodukcja ich ulubionego malarza od DCN Gallery. Sprawiłam im wielka radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia79
a może coś ładnego, eleganckiego i bardzo praktycznego jak na przykład laska do podpierania. tutaj jest niesomowity wybór i niektóre są bardzo eleganckie, że każdy dziadek czy babcia będą zadowoleni. http://www.ortomoda.pl/laski-inwalidzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superratunek
w tej sytuacji powinnaś kupić Dziadkom obraz, który zostanie wykonany z ich wspólnego zdjęcia z teraźniejszości, albo z jakiegoś ulubionego zdjęcia z przeszłości ? to nie drogi prezent a na pewno wzruszający, zobacz na stronę DCN Gallery, mają tam super pomysł "poczty obrazowej", możn ateż dodać dedykację na odwrocie obrazu! http://www.dcngallery.pl/72/poczta-obrazowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym widziała siebie dwa lata temu ale jest wyjście ;) Proponuję zajrzeć na goia.pl i zakupić jakieś ładne perfumy dla dziadków, które są w atrakcyjnej cenie a do tego są trwałe i jest w czym wybierać a do tego może jakiś wspólny obiad czy zrobić coś własnoręcznie? Może album ze zdjęciami? Myślę, że dziadkowie byliby zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tani prezent można zrobić samemu i pomysłów jest kilka zależy co się podoba dziadkom i co masz w domu. Może antyrama ze zdjęciami wnuków? A może bukiet kwiatów ręcznie robionych z bibuły czy papieru kolorowego? Wszystko zależy do jakiej kwoty i co by to miało być. W dobrej cenie są np. perfumy na goia.pl. Są trwałe i jest w czym wybierać, bo ofertę mają szeroką. Kupuję tam dla siebie od dawna i wiem że są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pepco czasami są zestawy ramek za kilka złotych a do tego można wywołać zdjęcia wnuków. Do tego proponuję praktyczny dodatek w postac***erfum. W dobrej cenie i dobrej jakości są na zapachowiec.pl. Kupiłam już tam wiele razy i nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolkaS

Myślę, że warto abyście zwrócili uwagę na ofertę sklepu SmaczaJama.pl gdzie będziecie mogli znaleźć mnóstwo świetnych propozycji w zakresie prezentów zarówno na Dzień Babci oraz Dziaka, jak m.in "Kosz Delikatesowy Mamma Mia!" dostępny w fajnej cenie i do tego z wyjątkowymi propozycjami w zestawie. Pozdrawiam i mam nadzieję, że babcia się ucieszy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×