Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Wow ... pięknie Ultra :-) TALENT podstawa ja uczylam sie 7 lat na pianinie ... nie jestem beztalenciem ale po prostu trzeba pochodzić z muzykalnej rodziny w ktorej muzyka plynie we krwi :-D ;-) ja mam akordeon , pianino ,organy ;-) i nic z tego :-) pozdrowienia ! milego weekendu laski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
pieknego dnia kobiet🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) a ja skrzypce dostalam od babci(wiekowe gralam na nich) jak bhylam w podstawiowvce mialam chodzic na lekcje a teraz skrzypce leza w szafie i zalegaja kurzem, gralam tez na organkach ale pasja musi byc...;) teraz to gram tylko w lask kotem na płotek i kolendy z chrzesnica 3 letnia:):) Ultra pozdrawiam wroclawianke :)milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Ja tylko na flecie w szkole bo wymagali:Okoszmarnie to wspominam nie mam raczej sluchu:D i glosy tez nie ale czesto soebie spiewam w domu czy w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ultra288
Witam dziewczyny! Miałam tak koszmarny tydzień, że na nic czasu sie nie znalazło! Mam nadzieje,że topic nie upadnie ! Sciskam! Blueoczka- :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ultra co sie stalo? bylam dzisiaj w pracy ale nawet nie zal bo pogoda koszmar a w tygodniu byla wiosna i raz nawet lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ultra288
@efa: koszmarny w sensie, że zawalony pracą, codziennie pobudka o 5 i pare godzin ćwiczenia, powrót do domu o 23:/ u nas koszmarna pogoda też, a juz taka wiosna piekna była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik upadl tutaj...niestety...ale jestesmy codziennie na facebooku i rozmawiamy....zycie toczy sie dalej...ultra...dolacz do nas jak masz ochote....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
jestesmy na fb ale ja tu bede zagladala bo mam sentyment:) Od 7 mej w pracy,niedawno wrocilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesołuch świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
pieknych swiat:)spokojnych takich jak sobie wymarzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze rozmowy na fb to juz codzienna rutyna bez ktorej dzien nie wygladal by tak samo. Piszemy o wszystkim, nikt nie ocenia i sie nie czepia jak na forum.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Oj drach;) Wszyscy pewnie na majowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×