Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BEZimiennnnnnaaaaa,,,,

Proszę o Radę

Polecane posty

Gość BEZimiennnnnnaaaaa,,,,

Cześć wszystkim którzy może jeszcze nie śpią Nie wiem już co mam zrobić,jestem od 10 miesiecy Kochanką ,wiem ze on jej nigdy nie zostawi(rozmawialiśmy) ale ja bez niego nie potrafię żyć , mój świat się wali nie umiem sie pozbierać jest masakra w każdym tego słowa znaczeniu,,,,wszystko przestaje mieć sens ,studia znajomi etc,,, a on nawet przez chwilę nie czuł chyba w życiu takiego żalu jak ja czuję . Jemu jest wszystko jedno,czy jestem czy nie mam dość bycia odskocznią raz na ruski rok spotkań owianych kłamstwem innej kobiety itd ale wiem ze na nic innego nie moge liczyć zawsze to wiedziałam a jednak sie zakochałam i nie potrafie już racjonalnie myśleć, Jemu nie zalezy na Tym "układzie" wszystko jedno a ja bez niego żyć nie potrafie maja dziecko wspólne sprawy ok ja wszystko rozumiem jedynie nie rozumiem swojej głupoty , tak głupoty bo to jest głupota mi lat nie ubywa a przybywa mam wszystkiego świadomość ,i trzeźwo patrzę a jedna nie umiem juz:((((|(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZimiennnnnnaaaaa,,,,
nie bądź cyniczny skoro nawet mnie nie znasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Moim zdaniem musisz zrobić wszystko by o nim zapomnieć. Zacząć od nie spotykania się z nim nawet na kawę. Czas wszystko leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikaika3
jedyna rozsadna rada -ZERWIJ TEN ZWIAZEK NATYCHMIAST im dłuzej z nim bedziesz tym bardziej bedzie bolec .Inego wyjscia nie widzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka......
Jesteś kobietą z syndromem kobiety kochającej za bardzo. Poczytaj o tym - niezłe teksty są na www.kobieceserca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
Żyłaś bez niego zanim go poznałaś - będziesz żyła i po rozstaniu. Po co się egzaltować? ty po prostu jesteś dla niego materacem, miejże trochę godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie leczy nie leczy
Zniecierpliwiony! Ty od lat nie dajesz się wyleczyć z uczciwego płacenia alimentów. Tobie czas nie pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Alimenty to nie mój problem to choroba społeczna. Nie istnieje od kilku lat ale znacznie dłużej. Do czego ta instytucja doprowadza?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×