Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo ciekawa :):)

Byłyście kiedyś u wróżki? spełniło sie wam coś? zastanawiam sie czy pójść...

Polecane posty

Gość bardzo ciekawa :):)

tak z ciekawości chce zobaczyć jak to wygląda. spełnia się coś z tego co one tam wróżą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawa :):)
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowabiedronka
mi się spełniło ...byłam u dwóch a u jednej prawie wszystko mi się spełniło ... Znajoma mówiła mi , że ludzie którzy wierzą we wróżki i to co one nam mówią podświadomie dążą do spełnienia tego o czym nam powiedziała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesymistycznie nastawionaaaa
ja byłam 2 lata temu i mi sie własciwe nic nie spelniło niby jakiegos faceta mam za rok poznac ale to tez watpliwa sprawa jak ta cala reszta. teraz ide do innej bo kolezance przepowedziała bardzo dużo a jej znajmomej powiedziała ze w bliskim czasie straci kogoś bardzo bliskiego i jej ojciec umarł po 2 miesiacach wiec zobaczymy czy cos tej wyjdzie z przepowiedniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawa :):)
ktoś może sie jeszcze tym temacie wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawa :):)
do -Villemka- a ty sie tym zajmujesz czy narazie poznajesz i uczysz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawa :):)
i cos w tym jest ? czy to kwestia szczesia i dobioru słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawa :):)
-Villemka- a na jakim forum mozna sie do ciebie zgłosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia wiary w slowa osoby wrozacej.kladlam karty wielu osobom ktore nawet nie zwracaly uwagi na to,co sie do nich mowilo.albo chcialy otrzymac okreslona odpowiedz na pytanie.a tak sie nie da.np pyutasz mnei czy x bedzie ze mna.ja mowie ci ze nie bo jest ci przeznaczony ktos inny,a ty przy nastepnej wrozbie,mowisz ,,ale on mi puszcza oczka itd,,ja ci na to ze on sobie tylko chce z toba tylko flirtowac,a ty mi znow ze on ci cos tam milego mowi nie sluchasz tego co ci sie pisze.dziala to mniej wiecej na takiej zasadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawa :):)
czyli wychodzi na to że większośc idzie do wróżki z założeniem tego co chce usłyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Villemka- no tak, nie chcę cię atakować, ale mi wróżka takich bzdur nagadała, że głowa boli. Naprawdę:o Poszłam z ciekawości. Niepotrzebnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawa :):)
-Villemka- a gdybym cie poprosiła mogła bys dla mnie rozłozyć karty nie chodzi mi o pełną wróżbe tylko o próbke jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oblubienica nie chcesz wierzyc nie wiesz.i nie pisz w tym watku.poco masz nam nerwy psuc?tak wiekszosc mysli ze osoba wrozaca powie jej to co ona chce uslyszec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawa :):)
-Villemka- szkoda ale rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale chyba nie pojmuję: jak to nie pisz? Bo co? Konstytucja mi zabrania? Było pytanie, ja odpowiedziałam. Czyli każde odmienne zdanie od twojego psuje ci nerwy? To ciężko w życiu musisz mieć. Ja napisałam spokojnie, wyrażając swoje zdanie - na tym polega DYSKUSJA:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spokojnie napisalam ze jezeli temat ci nie odpowiada to zaloz swoj i tam pisz.dziekuje dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od hochsztaplerow to jeszcze nikt mnie nie wyzywal,ty radjomaryjna bereciaro!nie podoba sie to wynocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie mi milo!szukam jakichs fajnych ksiazek o tarocie z obiasnieniami kart,ale nie moge nic godnego uwagi znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.Ale nie była to jakaś płatna wróżka z ogłoszenia czy coś.Starsza kobieta wróżąca z kart.Sprawdziło się wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×