Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo ciekawa :):)

Byłyście kiedyś u wróżki? spełniło sie wam coś? zastanawiam sie czy pójść...

Polecane posty

masz racje!gada i to bardzo ladnie! ja narazie korzystam z forow w celu nuczenia sie i mam nadzieje ze uda mi sie nauczyc go dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona kładła tylko w piątki.Nie pamiętam tego zbyt dobrze,było to kilka lat temu.Ale kazała lewą ręką rozłożyć,mówiła kogo masz w głowie,co ci leży na sercu,co cię czeka.Więcej nie pamiętam.Spełniło się wszystko,wiele rzeczy po kilku latach.Nie chciała powiedzieć wszystkiego znaczy czegoś złego co ma mnie spotkać.Powiedziała,że nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie jestem jej wdzięczna bo po co mam wiedzieć co mnie złego spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze sprawdzalnoscia to niezle nawet.bywa jednak ze jakiejs ,klientce postawie karty a jej sie to sprawdza dopiero po roku a bywa i tak ze w ciagu paru dni.zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihi
ja ostatnio bardzo czesto korzystałam z tarota u róznych wrózek i z gazet i z kosmica itp.wszystkie odpowiedzi były ze mój facet mnie kocha i bedziemy razem,a on mnie rzucił 2 dni temu i powiedział zupełnie cos odwrotnego.Ostatni tarot jaki mi postawiono to odpowiedz ze ,,bedzie spotkanie,przebaczenie i danie sobie szansy na inne zycie i ze z nim bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasada numer 1.nie kladzie sie kart na jeden i ten sam temat,czesciej niz raz na 3 miesiace.zasada numer 2.z Kosmiki nie powinnas korzystac!oni tam nawet porzadnie kart nie tasuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihih
Czyli co?mam w to wieżyc co mi powiedzieli wg kart czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie wierz w to co ci gadaja w kosmice!jak mowilam oni nawet tam dobrze kart nie tasuja dlatego tez,nie sa wiarygodni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaahhaaaaaaaaaaa
hej! zalogowałam się na froum:) czy mogłabyś mi powróżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaahhaaaaaaaaaaa
ale jak mam Panią znaleźć? jestem zalogowana i założyłam nowy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia198209
Witam, niedawno wybrałam się do wróżki aby poznać datę śmierci. Gdy wróżka przepowiedziała mi kiedy umrę bawiło mnie to . Nie wierzę w tego typu rzeczy ,poszłam tylko z ciekawości. Potem znalazłam stronkę http://linkaturs.com/news0041.php i zrobiłam sobie test. I o dziwo ,data mojej śmierci zgadzała się z datą w tym teście! Strasznie się wystraszyłam, nie wiem co robić ? Czy ja na prawdę umrę tak jak mi przepowiedziała wróżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata wa nit
czesc ja bylam u kilku, ale spelnilo sie tylko Marii Bucardi. Teraz kontaktuje sie tylko z Maria i mam do niej zaufanie do innej juz nie pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×