Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jesienna aura

Pierwszy raz - masc z lidokainą

Polecane posty

Z tym pchnieciem to nie wiem jak to w koncu jest.Czy lepiej od razu z calej sily,ze tak powiem.Czy lepiej powoli rozciagac pochwe,za kazdym razem wkladac troche dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiem,ze to nie jest normalne,ze ktos tak sie boi" bywa, koledzy gino mówią, że wiele młodych kobiet nie lubi "grzebania" "jakos nie potrafie sie przelamac" maść nie pomoże, musisz zmienić nastawienie - nie śpiesz się i niech Twój luby poczyta jak zadbać o atmosferę (mam nadzieję, że on się nie denerwuje) "chyba do konca zycia zostane dziewica" nie liczyłbym na to "trzeba pchnac raz a porzadnie" nie chciałby takiego pierwszego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie bolalo tak bardzo" właśnie, każdy ma inny próg bólu i Ty pewnie nie byłaś spięta tak jak autorka (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet sie stresuje,bo kazdy raz teraz sprawia ze zastanawiamy sie czy uda sie w koncu czy tez nie jak zwykle :O i oboje jestesmy zestresowani. Nie chcialbys takiego pierwszego razu,o ktorym pisze Summer.Ale pierwszy raz chyba nigdy nie jest piekny.Moze nie jest katastrofa ale tez niczym pieknym nie,bo raczej bardziej kojarzy sie z bolem niz z przyjemnoscia.Piekne jest uczucie juz "po" tak mysle. Bo dwoje ludzi wie,ze teraz polaczylo ich cos wspanialego,intymnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale111111
Kobieto! Weź sobie sama coś wsadź, kup jakieś dildo bo tak jak robisz to możesz czekać jeszcze kilka lat na seks. Będziesz najlepiej widziała jak pchać i nie będziesz się bała. Facet może sobie popatrzeć. Albo niech facet wetknie ci tam trzy palce, po kolei dokładając jeden i dobrze rozciągnie, a błonka powinna pęknąć. Dno. I tak nie jesteś już dziewicą, bo uprawiacie inne rodzaje seksu. Dziewictwo to stan umysłu, a nie błona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslelismy o wyjezdzie nad morze jesli do lata nam sie nie uda :D moze tam byloby lepiej, przy zachodzacym sloncu. Romantycznie. Tylko obawiam sie,ze bedzie tak jak zawsze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za pierwszym razem mialam orgazm, a po pierszym fajne uczucie psychiczne ale fizyczne nie, sperma, krew heh ale po czasie da sie pryzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz wole zeby mi wsadzil penisa z calej sily niz ma tam wkladac kazdy palec po kolei. I mysle czasami,ze nigdy nie dowiem sie co to seks-lepiej? poza tym wolalabym jednak z nim stracic dziewictwo czy blone jak tam wolisz,niz z jakims wibratorem czy niewiadomo czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kobieto! Weź sobie sama coś wsadź, kup jakieś dildo" Może to dobry pomysł, ale lepiej niech go kobiety ocenią. "Tylko obawiam sie,ze bedzie tak jak zawsze" To się nie obawiaj (łatwo się pisze :P ) Jedyne co mi sensownego przychodzi do głowy, to nie planujcie. Niech się dzieje, jak będzie "gorąco" i będziesz miała NAPRAWDĘ ochotę, to się "stanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poza tym wolalabym jednak z nim stracic dziewictwo czy blone jak tam wolisz" z nim stracisz, dildo się nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mi sie chce :P ale jak juz dochodzi do tego to pojawia sie lek i za przeproszeniem gowno z tego wychodzi.Myslalam nad wibratorem,ale jakos nie odwazylam sie kupic.Wolalabym mimo wszystko zrobic to z facetem,a nie wibratorem:) zreszta z facetem to chyba lepiej.A z wibratorem to jakos sobie nie moge tego wyobrazic,to byloby takie sztuczne.Na sile.Bol bylby i tak wiec wole faceta niz jakas zabawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie mam mozliwosci czestego obcowania z ludzmi w wieku moich rodzicow" sama zaczynasz wycieczki osobiste, więc sprawdź co mamusia w przedszkolu robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spac,moze ktos jeszcze sie do jutra wypowie.Wam serdecznie dziekuje za wszystkie wypowiedzi.Nawet z ta margaryna Summer :D dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"heh mam jeszcze brata starszego, duzo starszego" do wujka mówisz bracie, dziwne "co Ty za filmy oglądałaś" może do sypialni rodziców zajrzała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam mala jak ten film ogl ale bylo tak ze para aktorow uprawiala seks analny z uzyciem margaryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×