Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jesienna aura

Pierwszy raz - masc z lidokainą

Polecane posty

Myślałem że mama .. pozazdrościł bym Ci ;) :D i może nie smarkula.. stanę w obronie.. porządna i pomocna dziewczyna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zasłużyłaś ;) a swoją drogą z czystej ciekawości ... nakrył Was ktoś kiedyś w jakiejś intymnej sytuacji ??:) Mi omal teściowa nie wparowała do pokoju w nocy bo przechodziła gdzieś tam i śmiała się na drugi dzień tylko, że jakieś dziwne odgłosy dochodziły z zza drzwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"heh pierwszy raz ktos dla mnie mily jest na forum" bo jej jeszcze nie znasz "śmiała się na drugi dzień tylko, że jakieś dziwne odgłosy dochodziły z zza drzwi " To inteligentna kobieta. Koledze teściowie przyszli z pomocą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tata by mnie zabil jakby sie dowiedzial ze sypiam z moim chlopakiem a jego by rozstrzelal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedzial ze jedziemy razem, to co ze pelnoletnia jestem, moj tata no ma takie skrzywienie zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze ta szkola wojskowa jest?? nie no ja przeciez dziewczyna jestem, moj brat poszedl tez w slady ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja przeciez dziewczyna jestem" to nie przeszkoda "szkoly podoficerskie" oficerska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgbghbhnjhnj
sranie w banie, ze nie boli a już śmiać sie chce jak sie wypowiadają faceci, skad wy to kurva mozecie widzieć? :O mnie też bolało strasznie, a dlaczego ? dlatego, że byłam wyjątkowo ciasna, rozluźnienie nie ma nic do tego, nawet kurwa jednego palca nie mogłam sobie wsadzić a co dopiero pena :O obyło się bez maści, ale wolę nie przypominać sobie co to był za bół, gdybym teraz cofnęła czas to chyba jednak kupiłabym tą maść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie kup, posmaruj palucha i walnij w niego młotkiem - sprawdzisz na ile maść pomaga nie zauważyłem, żeby któryś facet pisał, że nie boli natomiast wiem, że przenoszenie wyłącznie własnych jednostkowy doświadczeń na ogól, to poważny błąd rozumowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×